1. 1.
    ne yaptıkları, amaçlarının ne olduğu derhal açıklanması gereken ajanlardır.

yüksek zekaya sahip bu adamın spermleri hangi amaçla kullanılmıştır bundan çıkan çocuklar hangi üst düzey görevlere getirilmişlerdir aziz türk milleti bu konuda aydınlatılmalıdır.

http://www.hurriyet.com.t...atti/16167543.asp?gid=222
    5 ... cunku essegin nickinden dolayi
  2. 2.
    (bkz: bana sakso muamelesi yapamazsınız)
    55 -3 ... marty mcfly
  3. 3.
    başka bir ülkeye ihraç edildiği takdirde, kesinlikle alınmayacaktır spermdir. yine bu ülkede çoğaltırlar. ha siktir ya, torunlarımızın kafasını sikecek bir erol büyükburç daha geliyor.
    ... firavunarabasiylamusatasidim
  4. 4.
    korkudan spermleri beynine kaçmış, anlaşılan.
    1 ... halka arz
  5. 5.
    Erol Büyükburç, "Size yapılanlar uzaylıların işi olabilir mi, uzaylıların dünyadaki akıllı insanları kaçırıp incelediği söyleniyor, size de bu yapılmış olabilir mi?" sorusu üzerine, "Olabilir" dedikten sonra şöyle devam etti:
    "Bir kadınla birlikte olduktan sonra uyandığında vücudunun altın renginde olduğunu gördüm ve bunun ne olduğunu anlayamadım. Ciltte bir parlaklık, değişiklik olmuştu ne olduğunu anlayamadım, daha sonra bir şey oldu sanki beynime çip koydular. Müzikte kimsenin anlayamayacağı bir noktaya geldim." dedi…

Bölümüyle şu saniye beni kopartan zamanında ünlü zahtın saçmalıkları.
    ... dascapital
  6. 6.
    merak ettiğim şu: sayın büyükburç,
    bunlara gerçekten inanıyor mu. inanıyorsa durum çok vahim.
    1 ... melekgirmezli
  7. 7.
    (bkz: şimdi onlar düşünsün)*
    1 ... red anger fy
  8. 8.
    şaşkın ajanlar. kesin bülent ersoy la süt banyosu yapıp, demet akalın dinliyorlardır.
    1 ... talihsiz sokak kedisi
  9. 9.
    - sizi tutukluyorum. erol büyükburç unn spermlerini çaldığınız kanıtlandı.

+ suçlamaları kabul ediyoruz. ancak biz insanlık yararına çalışıyoruz.

- nasıl yani?

+ bir erol büyükburç daha doğmasın diye yapıyoruz abi.

- nasıl yani?

+ biz iyi ajanlarız. bak tecavüzcü coşkun un, şahin k nın spermenlerini çaldık.

- zor olmuyor mu bu iş?

+ size giren çıkan yok tabi. olan bize oluyor. erol büyükburç sinirlenince bir abanıyor ki sorma.
    1 ... talihsiz sokak kedisi
  10. 10.
    (bkz: erol büyükburç atmığı geldi)
    2 ... kcinnikufesin