bugün

(bkz: yallah erivan a).
Ermeniler candır. Ermeniler bizim başımızın tacı. Başımızın üstünde yeri vardır. Şu hayatta tek saygı duyduğum millettir. Allah sizden razı olsun. Evet
burdaki piçlere aldırma. mutlu ol. vatanını seven herkes benim için aynıdır. kardeşimsin.
(bkz: trolleri siklemek)

Ya bunlara kanacak kadar malsınız ya da bu troll hesaplar sizin feyk hesaplarınızdan biri. Başka açıklaması olamaz.
Var,ermonoşlardan nefret ederim.
Senin sorunun olması lazimdi. Keza biz sorunu zamanında çözdük.
Evet. Sorular varsa alabilirim.
Müslüman mısın.
(bkz: köyüne dön)
er menisi olmaktan gurur duyuyor musun
Benim hanım da ermeni aslen ama o soykırım diye ağlamadı savaş zamanıydı biz yaptık onlarda yaptı der.
Ne sorum var ne sorunum var sana halklar kardeştir.
benim ne sorunum olacak? bu topraklara geldiğimiz günden beri tebaAmız olarak yaşıyor varlığınızı isspat etmek için verdiğimiz kimliğe ihtiyaç duyuyorsunuz.

TANIM: SORUNLARI OLAN BiRiNiN AÇTIĞI BAŞLIK.
sazan.avi
elektrik faturası 250 geldi

vay ben böyle işin

cia ya, fbi a, kgb ye haber ver, yangın var.
Ermeni olmayı sen seçmedin birşey diyemem ama ermeniyim deyip ülkeme ihanet edersen ananı sikerim.
görsel
Türküm var mı bir sorunu olan.
Senin bizimle ve ülken ile yoksa sıkıntı yok. Bizim tarih boyunca sizle bir sorunumuz olmadı zaten.Kasinmayani hiç kaşimadık biz.
O karınları deşilen hamile bacılarımızın acısını bir gün çıkaracağız ama kancıkça değil mertçe savaşarak. Armut dibine düşer, yaylan.
görsel
allah başka dert vermesin..amin..
Topik nasıl yapılır?
Hayır. Ben sizleri çok seviyorum şahsen.

En azından Osmanlının son günlerine kadar bize karşı sivilleri katlettiğiniz kanlı isyanlar yapmadınız, 'bunlar Sünni, bunlar Türk' diyerek Şahkulu, Celali gibi isyanlara kalkışmadınız.

Sizinle ne gibi bir sorunum olabilir ki? Serdarabad Muharebesi'nde başarılarınızı da tebrik ederim. Evet.

Bu arada savaş esnasında olur öyle çetelerle Türk köylerini basmalar falan, siz de ingiltere'nin 'Hangi millet nerede çoğunluktaysa orada kendi devletini kurabilir' sözünü bayağı ciddiye almıştınız haliyle. Ne yapalım.
benim yok vesselam. bende insanım. sonuç ortada. öyle ya da böyle yaşayıp gidiyoruz işte. durduk yere sorun çıkaranlar utansın.