bugün

(bkz: haklı olan haklı kalsın bırakalım aklı kalsın üzülemem onun yerine)
Ermenilerin çoğunda olan bir duygu. Yenilgiyi hazmedememe durumu. Gümrü anlaşmasına aykırı bir durumdur.
elemtere fiş kem gözlere şiş. gözleri çıkasıcalar.
götü olmasından yeğdir. oturdular mı kalkmazlar şimdi eki
herkesin biyerde gözü varda herkes bunu dile getiremiyor biz musuldan bahsetsek neler olur acaba.

'laf söyledi bal kabağa koy tabağa ye sabah'
ermenistan için ağrı tarihi ve dini bir özelliği sahip bir coğrafyadır, dolayısı ile ağrı' ya göz koymak onların tarihsel misyonudur, ancak bu durum onlar için sadece bir rüyadır, bundan ötesini geçemez evet onlar alırlar neyi mi? tabii ki ağrı' nın sadece ismindeki ağrıyı ve acıyı başka ne alabilirler ki.
zorla büyük türk devletini kurduracaklar ozaman ne demokrasi kisvesi altında bölücülük yapacaksınız neden özgürlük kisvesi altında her haltı yiyeceksiniz...

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
60 milyon türk'ün nefes alıp verdiği topraklarda mı? yapma agop, sakin ol biraz.
panik yapılmaması gerekendir. sakin bir şekilde gözler alınıp, kıçlarına monte eilmelidir. kolay gelsin...
Tamamen doğru olan bir düşüncedir. Ondan sonra suni düşman yaratıyoruz zırvaları ortaya çıkıyor. bu dönemimiz eski osmanlı dönemi olarak yansıtılıyor. evet doğru ama çöküş dönemini yansıtıyor. Kapitülasyonların dönemini. biz hariç herkez iyi dönemi.
erivan'da ezan sesleriyle sona erecek bir macera diyorum ben buna.
dünya'nın gözünün olduğu topraklarda ermenistan'ın gözünün olmaması ermenistan adına aptallık olurdu.
aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş ya ondandır.
sabah sabah faşo faşo konuşmak istemiyorum da orospu çocukluğunun lüzumu yok o kadar söyleyeyim.
agop: karabağı biz geri aldık, gençlerimizde sizden ağrı yı alacaklar!

mehmet ali: ...

agop: sana diyorum lan bişey söylesene, ağrı yı gençlerimiz sizden alacak diyom alooo!!

mehmet ali: puhahhahahhahahhahahahhaaa !

(bkz: 80 osmaniye 81 düzce 82 erivan)

(bkz: tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin)
ermenistan ın en başındaki şahısların söylemleriyle ortaya çıkmış bir gerçektir. o zaman bizim başbakan da çıkıp "viyana´ya kadar bizimdi, geri verin" desin. batılılar ayıplasın, o zaman da çıkıp "benim dediğim ayıpsa, o zaman ermenistan başbakanı sözünü geri alsın" desin. madem o adamın söylemi, "diplomatik bir söylemdir" e öyle diplomatik söylemlerde bulunmayı biz de biliriz.
+ serj , sen şu dağı görüyonmu lan?
-görüyorum oğlum bizim dağımız ararat dağı o.
+he işte o ararat dağı götüne girsin.
bizim dışımızda bütün ülkelerin çevresindeki topraklarla ilgili planı var, hani fener bile türkiye sınırları dışına çıkıp çeyrek final oynamışlığı var o kadar yani ama biz ülkemizdeki kendi topraklarımıza sahip çıkamıyoruz.
evet ülkem dedim bende faşistim asıcaksın benim gibileri bak ermeniler kürtler yunanlar ruslar nasıl sahip çıkacak bu topraklara.
bunun yanında, kuzeyde pontus, güneyde italyan, batı da yunan, güney doğu da ise kürtlerin gözü olduğunu unutmayalım.

(bkz: gözü olanın gözü çıksın)
(bkz: gözünün bağını sikeyim)
ermenistan önce açlıktan kokan ağzına bi çare bulsun, sonra alır artık toprakları mı babayı mı.
Ayrıca karabağı da daha almamıştır. O toprak azerilere aittir ve öyle kalacaktır.
buyur ağam, yağ var bal var...
ermeni genç yavşakyan:batı topraklarını ağrı dağı’yla birlikte alabilecek miyiz?
türk genci: bilmem alışınıza bağlı.
ermeni genç yavşakyan: nasıl ?!?
türk genci:merak etmeyin batı topraklarını ağrı dağıyla birlikte monte edeceğiz size.
israilin yaptığı insanlık dışı olayları görmezden gelen insan insan değildir.

avrupa amerika kendi çıkarları için her şeyi görmezden gelebilir ama biz insanız insan.
güncel Önemli Başlıklar