1. 1.
    bir ermeni olarak şaşırdığım harita.

ermenistan haritası
    1 -2 ... orantisiz zeka 4
  2. 2.
    aslında iyi gözüküyor ya, bütün boktan yerleri almışlar, içlerindeki insanları da alacaklarsa bence kabul edelim.

bak kafama yattı benim, orada yaşamayan ama oralı olup izmir,istanbul ve ankarada yer işgal edenleri de verelim.

ama bak konyayı almazsanız darılırım, konyayı da alın olum, bak mesirmacunu falan varmış orada, doğuyu da istiyorlar pkk ile uğraşıp dururlar ne güzel.

o değilde adamlar harbi salak ya, dertsiz başlarına dert istiyorlar galiba, hadi diyelim verdik alın sizin olsun dedik sonra?

bırak pkkyı falan, lazlar ermenistanı işgal edip lazistan diye ülke kurarlar amk.
    1 -5 ... gold tab gibson
  3. 3.
    ermenistan haritası
    -4 ... orantisiz zeka 4
  4. 4.
    2000 yıldır oradalar böyle büyük toprakları hiç elde edemediler daha da edemezler. Önce roma imparatorluğunun karısı oldular. Bi ara bizansın. Sonra hülagünün. Şimdi ortalık orospusu gibiler. Roma gitti bizans gitti ilhanlı gitti. Bu piçler hala orda. Neyse evet.
    -1 ... baba kreyzi
  5. 5.
    Hayal kurmak bedava.
    ... schwarz und weisse
  6. 6.
    Beyinsizler ordusunun hayalidir o fotoya bakip masturubasyon yaparlar ancak kuklacı totoşlar.
    ... sqilacci74
  7. 7.
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
    2 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Ermeniler adam olmaz. Ben bu kadar geçmişi ile yaşayan başka bir millet görmedim. 100 sene önce % 70 ini sürdük diye bu ne afra tafra hala mastürbasyon halindeler. 10 milyon Kürdü çık 65 milyon türkü nasıl çiğneyipte o toprakları alacağız diye aralarından biri çıkıp sormadı mı? Götü boklulara bak
    2 ... benimhalaumudumvar
  9. 9.
    ruslar olmasaydı (türkmençay antlaşması) bir devleti bile olmayacak olan adamlar 85 milyonluk ülkenin yarısını alabileceği hayali kuruyor. şaka mısınız siz?
    ... daikokuten
  10. 10.
    Şimdi anladım bu laf kim için icat edilmiş (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
    ... dinsiz kitapsiz kafir