bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    geçen sene de yaşanan bir olaydır. yanılmıyorsam türkiye'den ermenistan'a ya 8 ya da 12 puan gitmişti pek hatırlayamıyorum. yanlız türkiye'de yaşayan ermeniler vermiş oyları yani biz türkler ermenistan'a oy atmamışız. bu haber bir gazetede çıkmıştı.
    -2 ... columbia1990
  2. 2.
    (bkz: bu ne yaman çelişki)
    ... mabella
  3. 3.
    'bu ne yahu yılda sadece bir kez düzenlenen yarışmaya bile siyaset bulaştı' dememe sebebiyet veren tatsız hadise.
    ... columbia1990
  4. 4.
    (bkz: eurovision bir yarışma değildir)
    1 -2 ... nike
  5. 5.
    almanya,fransa,belçika,hollanda bizi çok sevdiği için 12 puan vermemiştir.gurbetçilerimiz nasıl orada telefonlara yüklendiyse,türkiyede yaşayan ermenilerde aynı edimde bulunması sonucu oluşan durumdur.
    8 -1 ... nirolis
  6. 6.
    yalnız ermenilerin değil türklerinde büyük gayretleri sonucu verilen puandır..
    geçen sene de 10 puan vermiştik...
    ve bu puanları sadece türkiyede yaşayan ermenilerin ( ki sayıları 60.000 civarıdır ) attıkları sms lerle aldılar demek insafsızlık hatta kazlık hatta ve hatta saflık olur ancak..
    benim gibi daha binlerce türk te atmış olacak ki türkiye bu puanı verilebilmiş..
    1 -2 ... chentik
  7. 7.
    efendim sanıyor musunuz ki bu oyları türkler veriyor. tabii ki hayır ülkemiz içindeki azınlık konumundaki milliyetçi ermeni kişilerin çabası ile olan bir olaydır bu. hadi belki şarkı güzel olsa bir derece amma ben şarkıda da bi bok görmedim ki.
    1 -2 ... isildur
  8. 8.
    (bkz: sen vermediysen ben vermediysem kim verdi)
    4 ... ve tanri kadini yaratti
  9. 9.
    Bence eurovision da verilen puanlar tamamen siyasidir.kimse şarkıların güzelliğine bakmıyor maalesef.eğer bakılsaydı ukrayna 2.olmazdı!
    1 -2 ... khaos
  10. 10.
    elbetteki birçok oy türkiye'de yaşayan ermenilerin oyudur ama eziklik pskilojisinden kurtulamamış ve şarkıdan bir b.k anlamamışta olsa ermenilere oy verelim de dink cinayetinden dolayı mahcubiyetimiz ortadan kalksın baglantısını kuran zavallı bünyelerinde oyu vardır. 12 puan ermenistan'da bizi 12 puanla kandıramazlar, soykırımı unutmadık, unutmayacagız, türkiye'nin başına bela olacagız şeklinde karşılanmıştır. yarışmada ermenistan'dan türkiye'ye puan çıkmamıştır.
    2 -2 ... bardagin dolu tarafi
kapat