bugün

bir grup omurgasızın ermenilerden özür dilemek için açtığı web sitesi http://www.ozurdiliyoruz.com'a karşılık emekli büyükelçilerin başlattığı özür dilemiyoruz kampanyasının sloganı. helal olsun be, memlekette delikanlı adamlar varmış hala.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/10574633.asp?gid=229
asala terör örgütünün kuluçkası olan ermenistan yalakalarının hareketinin karşıtı harekettir.
kimden özür, ne için özür? yıllardır yahudi lobileri ile bir olup bizi sömürdükleri için mi özür dileyeceğiz? onlar bizden ve tüm dünyadan özür dilesinler yıllardır insanlara çektirdikleri acılar için!!!
şakşakçı gudubetlerin, rant sağlayarak ülkeyi bölmek isteyenlerin sürekli bitaraflarından uydurdukları malzemelerden biridir ozurdiliyoruz.com zımbırtısı... ve özür dilemiyoruzda biz! özür dileyen bizler değiliz zaten, özür dileyenler onların derneklerinde vakıflarında gezip, onlar sayesinde ticarette para kazanan, gelir elde eden satılık vatan hainleri...

rant sağlayamayacaksınız, sağlatmayacağız... aslında bunları hesaba alıpda cevap vermek bile bunlara rant sağlamaktır... duymamış gibi davranın, hiç hesaba almayın, sallamayın!!! onları görmezden gelin! bu şekilde hareket eden ne kadar tanıdığınız ermeni veya türk varsa söylediklerini duymamış gibi yapın ve kaile almayın lütfen!!! onlar yoktu ve hiç olmadı!!!
özür dileme kampanyasından daha çok destek görecek kampanyadır. şahsen ben kendim bu konuda destek veririm.

özür dilemek bir büyüklüktü ama aydınlarımız bunu da piç ettiler teşekkür ederiz.
yıllarca kendimizden saydığımız, dinine milliyetine karışmadığımız ermenilerin, bulgarlar, yunanlar ve son dönemdeki kürtler gibi namerde maşa olmalarına seyirci kalmadığımız için özür dilemiyoruz.

yurt dışındaki büyükelçilerimizi ve vatandaşlarımızı haince öldürenleri tek tek yakalayıp öldürdüğümüz için özür dilemiyoruz.

son olarak özür bekleyenlere, osmanli hosgorulu olmasaydi turk olurdun, diyor boğaza geri dönüyoruz.
küçük insan söylemi.

özür dilemenin; hata kabul etmenin büyüklük olduğunu söyler atlarımız. biz de hata yapabileceğimizi kabul etmeliyiz. kürtlere, alevilere ve daha evvelinden ermenilere yaptıklarımız için özür dilemeliyiz. çağımız bunu gerektirir. bizi büyük yapacak olan, muassır medeniyet seviyesine çıkaracak olan budur.
1915 ermeni tehciri hakkinda soylenebilecek bir cok sey varken susmayi yegleyip sadece ozur dileyerek bu isten siyrilmayi dusunenler buyuk bir hatanin icindedirler.
herseyden once ermeni tehciri kararini almaya iten sebelerin ve olusumlarin ne oldugunu dusunmemek tam bir aymazliktir. simdi acikca sozluk vasitasiyla "ozur diliyorum" diyenlere bir kac sey sormak istiyorum.

1- katledilen musluman halktan ve torunlarindan kimler ozur dileyecek.
2- rus destekli ermeni cetelerinden kim hesap soracaktir?
3- vahsi ermeni cetelerine yardim ve yataklik yaparak masum anadolu insanini (kadin, cocuk, yasli ayirt etmeden) vahsice oldurulmesine canak tutan ermeniler bu ozrun neresindedirler?
4- cok uzak olmayan tarihte hemen yanibasimizda hocali, karabag gibi bir cok yerde katledilen azerilerden ozur dilenecek mi?
5- tum bu madde madde sorulan sorularin cevaplari verilerek halkimdan ozur dilencek mi?

son soz: gunes hepimizi ayni yerden aydinlatiyor ve isitiyor... ki oyle, baris icinde yasanmak isteniyorsa vicdanlarinizi dinleyin.
yaşlı dedelerimizi camilere doldurup yakan
analarımızın ırzına geçip diri diri gömen
erkeklerimizin hepsini katleden
kıbrısta da aynı soykırımı uygulayanlardan özür dilemiyoruz!!! haklı olarak özür bekliyoruz dedirten başlık.
(bkz: kofti annanı da al git)
mantıklı ve özür dileyenlere karşıt bir oluşumdur. tebrik ediyoruz efenim.
ermenilerden neden özür dilenmemesi gerektiğini ve ermenilerin hınçak ve taşnak gibi çetelerle katlettiği türklerden özür dilemesi gerektiğini belirten bir köşe yazısı için;

http://www.habermalatya.c....asp?id=73&yazarid=25
ERMENiLERE ÖZÜR KAMPANYASI BAŞLATAN NE iDiĞÜ BELiRSiZ AYDIN BOZMASI KARANLIK EMELLERi OLAN BU VATAN HAiNLERiNi ATALARIMI ACIMASIZCA KATLEDEN ERMENi CANiLERiYLE BiR GÖRÜYOR VE ONURLU BiR TÜRK OLARAK HEPSiNi LANETLiYORUM !!!
ERMENiLERE ÖZÜR KAMPANYASI BAŞLATAN NE iDiĞÜ BELiRSiZ AYDIN BOZMASI KARANLIK EMELLERi OLAN BU VATAN HAiNLERiNi ATALARIMI ACIMASIZCA KATLEDEN ERMENi CANiLERiYLE BiR GÖRÜYOR VE ONURLU BiR TÜRK OLARAK HEPSiNi LANETLiYORUM !!!
eğer osmanlı devleti vatandaşı olsam özür dilemeyi düşünebilirdim...ama türkiye cumhuriyeti devleti, osmanlı devleti'nin devamı olarak kabul edilmez...o yüzden özür dilemiyoruz diyen arkadaşların içlerinde ki osmanlı ruhu hoba bi gecede kerkük cart curt diyenler biraz daha akıllı konuşurlarsa anlamı olucak olan söylem...
birilerinin! gözüne şirin gözükmek için birileri! tarafından özür diliyoruz adı altında başlatılan oluşuma verilecek en iyi cevaptır. "ermenilerden özür falan dilemiyoruz arkadaşım!!!"
artık bir sektör olma yoluna giren mevzudur. webmaster'lar paraya para demeyecek yakında yahu! ** *

ozurdilemiyoruz ozur-dilemiyoruz
com .net .biz .info .org

(...)

edit: eksikti.
güncel Önemli Başlıklar