bugün

öncelikle bu entry faşizm içermemektedir, baştan söyleyelim de tatlı su hümanistleri kılçık kılçık yazmasın buralara.

sevgili tatlı su hümanistleri, bilmeniz gerekenleri öğretelim sizlere.

günümüzde ermenistan denilen devletin devlet politikası tamamen türk ve türkiye/azerbaycan düşmanlığı üzerine kuruludur. yani sizlerinde mutlu mesut yaşadığınız türkiye cumhuriyeti devletini fırsatını bulsalar ilk fırsatta yıkmayı deneyeceklerdir, bunu bilin önce. benim ülkeme düşman olan bir ülkeyi sevmemi beklemesin kimse.

3,5 milyonluk ermenistan nüfusunun %99'u tamamen türk/türkiye/azerbaycan düşmanlığı gütmekte. hemen hergün türk bayrakları yakılmakta ve düşmanlığının envayi çeşidi sokaklarda gösterilmekte. tabi bizim tatlı su hümanistleri bunları görmezden gelir.

siz gidin bir azerinin ağzından ermenilerin kendilerine nasıl işkence ettiklerini, kadınlara nasıl tecavüz ettiklerini bir dinleyin. dinleyin ki bizde sizin hümanizma anlayışınızdaki samimiyetinize inanalım.

''hepimiz ermeniyiz'' diye dövizlerle sizler yürürken heriflerin sizlere nasıl götüyle güldüğünün farkında bile değilsiniz. yanlışa doğru demekten beyniniz sulanmış sizlerin. ve türkiye ye onlardan çok sizlerin zararınız dokunmakta.

hümanistliğiniz 1 kez olsun kendi ülkeniz için işlesin de görelim. görelim de tebrik edelim sizleri öpüp başımıza tac edelim.

olmamış bir soykırımı diasporayı kullanarak var gibi göstermek ve karşılığında türkiye yi dünyaya ''soykırımcı'' bir ülke olarak lanse edip rezil etmek, bununla da yetinmeyip türkiyeden milyar dolarlarca tazminat talep etmek...

adamların devlet politikalarından birisi bu ve ortada ispatlı kanıtlı bir soykırım yok. ilaveten ermeni çetelerinin yaptığı ispatlı işkenceler ve katliamlar mevcut. dağlık karabağda hocalıda insanlar tecavüz edilip yakılarak öldürülürken sizin hümanistliğiniz nerdeydi?

sonuç olarak benim ülkeme düşman olan bir devleti ve insanlarını sevmem imkansızken sizlerin bu insanları sevmesi stockholm sendromuna bile girmez.

türkiyede namusuyla çalışan ermeni vatandaşlarımızı tenzih eder kendilerini bizlere bir emanet olarak görürüm. bu olanlarda en büyük zorluğu onlar çekmekte. sizlerin bir günahı yok, sizlerde en az bizler kadar burada yaşama hakkına sahipsiniz.
hem ermeni vatandaşları tenzih edip, hem de ermenilerden nefret etmek gibi bir abukluğu bizlere gösteren kişiye özel nedenlerdir.

anlamak bu kadar mı zor arkadaş ya? vahşetlere imza atan, korkunç ölümlerin müsebbibi olanlar milliyetlerinden bağımsız yargılanmalıdır. ya içlerinde iyiler vardır ama ben baştan hepsinin sülalesini sinkaflayayım, millete nefret tohumları saçan söylemlerde bulunayım da neme lazım ayırmaya mı uğraşacam bir de kafası ne güzel ya.

tek bir masumun kanına girmeden kurulmuş bir ülke, var olmuş bir millet gösterin hepimiz onları sevelim, sevgi manyağı yapalım birader.
kendi ihantlerini sorkırım ambalajına sarmaları. (#15577329)
(bkz: önce onlar başlattı)
-ortak araştırma komisyonu kuralım dedik, kabul etmediler.
-soykırımı ispatlamak için yırtındılar ama tek bir kanıt bulamadılar.

hala soykırım var diyorlarsa nefret etmek için yeterli bir nedendir. * * * *
karabağsız bir karabağlı olmak yeterli bir nedendir.

orospu çocukları nereden bilecek tabii.
çirkin olmalarıdır.

lanet olsun, istisnasız çirkin insanlar...
yoktur.

hepimiz insanız. bir ermeni çocuğunun gözlerinin içine bakın eğer baktığınızda nefret ediyorsanız insan olamamışsınız demektir.
savaşta bizi satıp rusların köpekliğini yapmaları.

doğu anadolu'da onlarca türk köyü basıp yağmalamaları ve katliam yapmaları.

karabağ'a girmeleri.

hocalı'da bir orospu çocuğunun yapacağı bütün hareketleri yapmaları. * *
türkler bize soykırım yaptı :( diye bir yalan uydurup dünyayı peşlerine takmaları.

camileri ahır, depo yapmaları.

dünya'da ünlenmiş ermeni sanatçılara zorla türk düşmanlığı yaptırmaları. *
gibi daha da artabilecek nedenlerdir.

ekleme: öldürdükleri türk diplomatları unutmak ayıptır. bugünün terör örgütü pkk'nın da temelini oluşturmuşlardır.
nereden bilecekler onlar ?
sıcacık evlerinde otururken nereden bilecekler ?
benim için olmayan nedenlerdır. kimse ınsanlardan ırkı icin ait oldugu milliyet icin nefret etmemelıdir. nefret büyük bi söylem.
Yahudi kısmında ise genetik bile olabilir.
ırkçı olmak yeterlidir bunun için.

hiçbir neden bir milletin tamamından nefret etme onları hor görme olayını meşru kılamaz.
Ayni sebeplerden dolayi ermeniler de türklerden nefret etmektedir.
Sebebi ise, cocuk yastan itibaren düsmanlik empoze edilmesi.
Ermenilerin kürtler uzerinden yaptigini, türkler de azeriler uzerinden yapmiyor mu?
Türk düşmanı olmaları.
göt korkusudur devlet eli ile aşılanan.
Ermeniler uluslarası tazminat hakkını kazandıkları zaman ya sen ben yada bir gün çocuklarımız elbet bedelini verecek ,eskilerin yediği haltlar yüzünden.
kesinlikle ermeniler değildir.

ermenilerden nefret etme sebebi, ermeni olmayıp "hepimiz ermeniyiz" diyen yavşaklardır.

yazık, sizin yüzünüzden elimizde avcumuzda kalan 3-5 ermeni vatandaşımız üzülüyor.
Dikkat: bu sözlüğe ermeniler ve köpekler giremez.
genelde etkiye tepki olayıdır.

okulda bize sürekli ermenilerin ve diğer dünya devletlerinin bizden nefret ettiği öğretildi.

he yalan mı ?

mesela bizim milli savunma hocamız ki kendisi emekli albay'dı bize abdullah öcalan'ın yunanistan'daki veya ermenistan'daki birliklerini eğitirken ki fotoğraflarını göstermişti.

ve yanında o ülkenin başbakanı veya büyük bir devlet görevlisi vardı.

mesela biz neden japonlar'dan nefret etmiyoruz ? veya bangladeş'li kardeşlerimizden ? ( ki geçen bizim şantiyeye geldi bir tane benden iyi ingilizce konuşuyor mübarek çok sevimli lan ).

yani sadece etkiye tepkidir bu olaylar. emin olun onlar da bizi sevmiyorlar.
ermeni olmaları ve benim azeri olmam.
Pkk itlerinin yarısından fazlasını oluşturdukları için tabi ki. Tam bir sırtlan timidir. Akbaba sürüleri gibi üşüşürler ülkemize.
Ermeni ite bakar fikir edinir, it ermeniye bakar şükür edinir. belki de bu yüzden. ki daha fazlası da var.
Açıkçası ermenilerden nefret ediyorum ama neden nefret ettiğim konusunda bir bilgim yok. insanlar birbirlerinden nefret edebilirler. Örneğin özel hayatımda nefret ettiğim birçok insan var. Fakat çocuğum olursa benim nefret ettiğim insanlardan nefret etmesini istemem. Zira herkesin kendi yaşamı var. Kan davası gibi tarihsel bir nefret duyulmasını istemem. Buna karşın çevremde uzlaşmaci insan sayısı yok denecek kadar az. Ebeveynlerimin nefret ettiği insanlardan nefret etmem gibi ait olduğum milletin tarihsel olaylar neticesinde nefret ettiği bir milletten de nefret etmek zorundaymışım gibi hissediyorum kendimi. Bana kalsa tüm bu düşmanlıkların son bulmasını isterim. Ancak devletlerin aklı vardır. Devlet aklı bizim halklar olarak oluşturmaya çalıştığımız barış ortamını istemeyebilir. Bir de vasatın düşman arama güdüsü var. Haliyle kimse bir dakika tefekkür edip ermenilerden ya da başka bir milletten neden nefret ettiğini sorgulamıyor. Haliyle ben de kolayciliga kaçıyorum. Yani bir Arap prensinin ben Gandhi değilim demesine benzer bir şey bu. Oturup insanlık değerlerinden söz edebiliriz. Hatta yedi ölümcül günahtan uzak kalmaya çalışabiliriz. Dini ya da seküler ahlak kurallarını ortaya atar tarihsel düşmanlığın anlamsızlığını açıklayabiliriz. Fakat ne gerek var ki! Hiçbirimiz Gandhi değiliz.

Bakın her gün bir trajedi ortaya çıkıyor. Günah işlemekte birbirimiz ile yarışıyoruz. Herkes her şeyden nefret ediyor. Belki doğru olan da bu. insanlık sorgulamaya bir başladı mı bütün günahları haklı cikarabildigi gibi bütün günahları yadsiyabilir de. Azgın azınlıklar nefret et der biz de nefret ederiz. Hadi ama Hitler toplumun lackaligindan faydalandı. Hepimizin içinde olan bir güdü bu. Yavaş yavaş her şeye alışırız. Bugün Suriye ye gireriz. Yarın başkaları bizim toprağımiza girer. insan değişir beyler. Gözünuzun önünde bir kıyım olur siz de eşkıya olur çıkarsınız.

Bir pkklinin tetiğe basacakKen hadi ama ben bu saçma şeyi neden yapacağım ki diye tefekkür edememesi gibi bir şey bu. Saçma olurdu bu bence. Düşünsene tam tetiğe basacaksın ve sonra aklından bir şey bunun saçmalık olduğunu fısıldıyor. EveT beyler bunları yaşadım. Saçmalık kuşattı beni. Bunu neden yazıyorum mesela. Saçma saçma... Şimdi gidin ve ermenilerden nefret edin bana ne.
pkk olabilir. boynu haçlı ölü terorist gördü bu gözler.
Irkçı olmaları. Kendileri yüzyıl öncesinde çok masummuş gibi filmlerinde kliplerinde osmanlıyı canavar gibi gösterirler. Bizim de var öyle filmlerimiz ama onlar kadar mı, tartışılır. iyi ermeniler de mutlaka vardır kökenden dolayı bir insanı yargılamak doğru değil.