bugün

Bizden daha çok kandırılmayı başaran insanlar. Biz hiç değilse kendi aramızda sorguluyoruz arada, bunlar komple bize düşman çoğu sebebini bile bilmez.
Aradan 100 sene geçmiş yok hala bu toprakların gerçek sahibi şu bu.
Kardeşim 51 sene sonra bu topraklardaki bininci yılımızı kutlayacağız.

Bırakında bu topraklar bizim olsun azıcık. Amerika daha o kıtada 300 senelik.

Bir tane yerlilere üzülen var mı? Zaten yerli kalmamış. Ermeniler hala yaşıyor, kürtler hala yaşıyor bir tek etnik kimliğin bile kökü kurumamış ama sorsan en acılı milletler bunlar.

Bir zektirin gidin lan.
geçmişte de şimdi de türklerle kavgalı olan ağlak bir millet. godoş ermeni diasporası ermeni soykırımı diye diye kafamızı ütülemektedir. ermeni soykırımı falan yoktur. ermeni tehcir sırasında kürt eşkıyalar tarafından mallarına el koyulan, öldürülen ermeniler vardır. tehcir sırasında hastalıktan ölenleri de vardır. bu türklerin suçu değildir. eğer gerçekten soykırım olsaydı nüfusları bugünlere gelemezdi. soykırım çok ayrı bir kavramdır. kesinlikle çok abartılı bir yalandır. anadoluda hakkı olmayan millettir. anadolu, sonuna kadar Türklerindir. türkler, bizans'ın, haçlıların, yedi düvelin anasını ağlatarak anadoluya sahip olduğu için sonsuza değin Anadolu, Türklerindir.

Fransa'daki ermeni diasporası çok güçlüdür. Fransa da çoktan bu soykırımı kabul edip, anıt falan dikmiştir. burada sözde Ermeni soykırımını reddetmek, hapis cezasıyla sonuçlanabilir. dallama fransızlar işte.

kim kardashian da ermenidir ve Türk düşmanıdır. sürekli türklere laf atıp durur. karslı bu ellam. bununla ilgili bir tweet vardı. o efsanedir.

geçmişte, doğudaki binlerce türkü öldürmüşlerdir. doğuda yaşayan türkler bunu iyi bilir. hamile kadınların karınlarını deşmişlerdir. bu olaylar için ismail bilgin'in Sarıkamış beyaz hüzün adlı kitabı okunmalıdır. ruslardan gazı alıp türklere saldırmışlardır. türkler de karşılık vermiştir.

karabağ'ı rusların desteği ile yaklaşık 30 yıl işgal altında tutmuşlardır. en sonunda soydaşlarımız, ermenileri yerle yeksan edip topraklarını geri almıştır. hocalı katliam'ında yüzlerce Azerbaycan türkünü öldürmüşlerdir. Azerbaycan türklerinin çok nefret ettiği bir millettir. küfürlerinde mutlaka ermeni lafı vardır.

buna binaen tarihleri de bayağı eskidir. kendilerine has mimarileri, dilleri, alfabeleri, edebiyatları da vardır. ortodoskturlar. kürtlerin tipleri, davranışları aynen ermenilere benzemektedir. dilleri daha çok farsçaya yakındır diyebiliriz. Anadoludaki mimari eserlerde katkıları da çoktur. bir de çoğu yerden toprak isterler. kendi ülkeleri fakirken, nüfusları gayet düşükken bu davranışları çok saçmadır. ülkeleri de zaten rusya'nın güdümü altındadır. ağrı dağı'nda ve Doğu anadoluda gözleri vardır. bu da ancak hayallerde kalır. ermenistan'dan türkiye'ye gelen kaçak işçiler vardır.

asala terör örgütünü kurup, Türk diplomatlarını şehit etmiştirler. Abdullah çatlı da asala terör örgütünü tabir-i caizse silkmiştir. bu asala terör örgütünün teröristleri, Filistin'de de eğitim almıştır. ümmet gardaşlarımız yine şaşırtmamıştır. ayrıca Filistin de Ermeni soykırımını kabul etmiştir. pkk'da da Ermeni teröristler vardır. israil ise ermeni soykırımını kabul etmemiştir. israil forever. Türk düşmanlığını bırakıp önüne bakması gereken millettir.
Hakkı olan toprakları alacak olan milletdir.
Hala müthiş medeniyetlerine ait bir örnek verilmeyen halk,millet

Herkes mimarileri süper demiş tamam süper de niye bu adamlar aynı mimari gelişmeyi kendi ermeni krallık ve prensliklerinde değil de hep Osmanlı bünyesinde göstermişler

Niyeyse kendilerine bir tek toprak evleri yapmışlar başka da bir numaraları yok

Birisi müthiş medeniyetlerine ait bir örnek verirse sevinirim.
ilk olarak kim kardashian geliyor aklıma.
Tarih boyunca şanssızlıklar yaşamış ve bunun bedelini acı olarak ödeyen bir millet. Bu arkadaşlar 12. yüzyılda Haçlı Seferleri sırasında Müslüman ve Hristiyan toplumların ortasında kaldılar, savaşta filler tepişirken ezilen çimen misali ezildiler ve zoraki olarak Türk-islam hegemonyasına girdiler. Milliyetçilik akımından etkilenip Türklere saldırdıklarında da çok güvendikleri Rus Çarlığında ihtilal yaşandı ve tek başlarına kaldılar, yine meskenlerinden sürüldüler...
Bu yıl Karabağ Savaşında da Türkiye ve Erdoğan karşıtlığı üzerinden dünyadan destek almak istediler ama covid-19'un da etkisiyle yine kimse yardımlarına koşmadı, Türklere komşu oldukları için bir diğer Türk devleti olan Azerbaycan'a yenildiler. Gelecek için de ideallerini yükseltme şansları yok çünkü Türk nüfusu 200 milyon civarında iken dünyanın tamamındaki Ermeni nüfusu 5-10 milyon.

Ermeni milletinin içinde çok fazla ırkçı-faşist olduğu bir gerçek, fakat araştırılırsa anlaşılır ki onları buna tarihteki şanssızlıkları itti. Yeryüzünün en mazlum milleti olduklarını iddia ediyorlar, bu kanıtlanamaz ancak en şanssız milleti olabilirler...
yapmadığımız soykırımın hesanbını soran ahmak bir millettir.ulan soykırım yapmaya kalksak dünyada ermeni mi kalırdı?keşke soykırım yapsaymışız en azından yapmadığımız soykırımın hesabını sorucak kimse kalmazdı
Irkçılıksa ırkçılık. Çok çirkefler.
Artık bir yerde çoğunluk olup sahiplenme konusunda Kürtleri de geçtiklerini gösteren durumdur

Hani Irak'ta bir yerde bir ermeni topluluğu yaşar orayı Ermenistan ilan edersin de marsilya ne amk

Hoş iyi olmuş amk Fransızlarla yesinler birbirini.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.