bugün

bu tür olayların yapay yoldan yaratılması, dindarların sürekli inandığı dinin boş olmadığını duyma isteği olarak görülebilir. buna ihtiyacı var olduğu için bu tür olaylar yapay olarak yaratılıyor ve bunun bir sektör olduğunu düşünebiliriz. nitekim propaganda yanı da ağır. dindarları, vay be aptallara bak bu bile gördü koca dünya görmüyor gibi bir düşünceye sokup böylece kendi dininde sabitini arttıracak bir yanı da var. veya bir anda islamı işitip aninden ona kişinin geçmesi islamın yüceliğinin alttan alta verilen mesajıdır. ayrıca bu taktiği uygulayan tek dindar müslüman değildir. diğer inananlar da benzer taktikler kullanıyor.
istismar bir suçtur.

insanın aklı olgunlaşmadan dini filan olmaz bence. Yayını izledim. Çocuğun islama dair en ufak bilgisi olduğunu zannetmiyorum. Her şeyden habersizce müslüman yaptılar. Şimdi müslüman mı yani bu yavrumuz???
Ramazanda programları yasaklasın.
Çocuğun müslüman olunca sünnet olacağından haberi var mı?
45 derecede Oruç tutmak, zekat vermek, hacca gitmek vs.
Anlatın olm bunları sonra yaygaraya geldi deyip budizme kaçmasın piç.
çocuklar 18 yaşına kadar anne baba vesayeti altındadırlar. yani sen öyle biri çıkıp ben müslüman olucam dedi diye canlı yayında bunu yapamassın. din, nüfus cüzdanında resmi olarak yer alan bir hanedir.

anne baba onayı almadan yapıldığı için de bu fiilin hukuktaki karşılığı "çocuk istismarı" dır ve suçtur... işte siyasal islamcı gardaşlarım senaryo hazırlarken ardını düşünmediklerinden bu tip durumlarla karşılaşmaları çok normal...

edit: garo paylan suç duyurusunda bulunmuş.
açık ve net çocuk istismarıdır.

üstelik azınlık haklarına da aykırıdır. bu olaydan dolayı kanalın başı çok ağrayacak.
hatırlayın kedici hocanın başını da 18 yaş altı kızı yayına çıkartmak yakmıştı.

olm hassas işler bunlar.
çocuk hakları sözleşmesi filan var artık sikerler adamı.
nihatçım, nakitoğlum

tamam, iktidarın en has adamlarından birisin ama

kendinde çocuk sahibisin, hiç akıl edemedin mi ?

13 yaşında çocuk

tv dan anasının babasının

haberi ve izni olmadan

tamamen şov maksatlı din değiştirilir mi ?

dedik ya

iktidar arkanda, ailesi seni dava etse bile

sonuçta bir şekilde yırtarsın da

böyle bir şov ahlaki mi ?

oğlum senin anan baban nerede ?

ağaçta mı yetiştin ?

çağır gelsinler onlarıda burada görelim deseydin ya ?
müslüman çocuk hıristiyan olsa bir kişinin sesi çıkmazdı kudurmuş millet.

bir tane aklıevvel sözleşmeye 18 yazdı diye 18 değildir akıl yaşı, ergenliğe girdiyse aklı başındadır ve özgürdür.
Çocuk için vahim ülke adına daha vahim. Adamlar uzaya çıkıyor bizimkiler aklı ermeyen çocuğu Müslüman yapıyorlar. Helal olsun valla gözlerim yaşardı.
Bu çocuğu Müslüman yapanlar beni de deist yapmıştı. Ne gari şu dünya aq.
Herkesin müslümanlığı kendine ama maalesef şov dünyasında yaşıyoruz...illaki gösterimini yapıcaklar.1 kişiyi islamiyetle tanıştırıp kaç müslümanı soğuttuklarının farkında değiller.
güncel Önemli Başlıklar