bugün

öldürdükten sonra(belki de önce) da yaşlı amcanın kulaklarını kesmiştir.

http://hetq.am/eng/news/6...n-cut-off-their-ears.html

altta yorumlarda müslümanlara ve türkiye'ye ağır hakaretler vardır . bu provakatif bir paylaşımdır . içerklerdeki resimler üzücü ve insanlık dışıdır. türk ve müslüman olmak yada doğmak potansiyel katil yada vahşilik değildir.

edit:lan huur cocuklari beni niye eksiliyonuz ?
zaten azeri askerleri en son ermenistan'da şehir merkezlerindeydi. ermenistan kan ağlıyordu, erivan düşüyor diye..

provakasyon yapıp sonra da ellerindeki stratejik öneme sahip tepeleri kaybetmiş olmanın verdiği acıdan doğan haberlerdir.
Baş örtüsü var kadında. Karabagda yaşayan azeri karı koca olma ihtimali yüksek. Kasaplık ta ruslar çok iyidir. Macar Ermeni sırp bulgar kasaplar tarihte meşhurdur.
yalan haberdir. bunlar biraz toprak kaybetsin hemen ağlarlar. ağlama değmez hayat ermeni göz yaşlarına.
bu ifade gerçektir değildir bilebilecek durumda değiliz. bir fotoğraf var ama olayı kimse bilmiyor. neyse ben zaten orada da değilim. linkte yapılan yorumları okudum da ermeni olanlar tamam da amerikalı ya da ingiliz ( muhtemelen göç etmişler) yorumlar ilginç. adam selçuklular (türkler) barbar zaten diyor. yuh dedim adam selçukluları biliyor ama diyor ki barbardır onlar. ha bir de bizi moğollarla bir tutmuş bu abi.

(bkz: doğru tarih anlatımının önemi)

edit: Please don't blame Islam and don't curse all Muslims. there are 1.2B Muslims in the world and all of them are not Turks. I don't like the Muslim religion, but I have been living among Persians who call themselves our brothers (not the Mullahs) . They have been very king to Armenians. Turks are different, they have a savage culture inherited from Seljuk s and Mongols . Let us be fair in our judgment.
Ermeni propagandası yapan vatan haini orospu cocuklarinin ta anasını sikeyim.

bu entry de silinirse , silen modaretorun de yedi sulalesini eşekler siksin.