bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Amerika'nın ermeni yasa tasarısını kabul etmesi ile ortaya çıkacak durumdur.

  bu olay küçümsenecek bir olay değildir arkadaşlar. türk insanı memleketini savunduğu için, düşmanı-işgalciyi kovduğu için "katil" damgası yemiştir. artık dünyaya türk insanı "katil" olarak tanıtılacaktır. bu olay pkk gibi, akp gibi kapsamı dar bir olay değildir. global anlamda türk'e saldırılmasıdır.

  hatırlanmalıdır ki, türkiye cumhuriyeti devleti birleşmiş milletlere "davet edilmiş" tek ulustur. dünyaya karşı kazandığımız zafer bugün itibari ile zedelenmiştir.

  büyük dostumuz (!) amerika, her konuda bizi sömürürken bize dost kazığı atmıştır. bunu anlamak güç değildir ama unutulmamalıdır ki kazık sadece amerikanın değil aynı zamanda avrupanın da kazığıdır. dost bildiğimiz, imrendiğimiz avrupa ülkeleri bize "katil" damgası vurmuştur.

  dünya türk'e zaten iyi gözle bakmıyorken bir de üzerine bu olayın gelmesi bizi rezil etmiştir. türk kimseye, tarihin hiçbir döneminde soykırım yapmamıştır. bunu anlamak güç değildir. türk kendi memleketini işgal edeni kovmuştur, yani askere karşı savaşmıştır.

  bu olay esprisi yapılacak bir olay değildir. bu olay iki gün sonra unutulacak bir olay değildir. buna karşı savaş verilmesi şarttır. bunun yolu ise tarihini öğrenmek ve önüne konan tuzakları farketmektir. "aman ne olacak" diyerek kurtulabileceğimiz bir durum değil maalesef. lütfen artık herkes gözünü açsın ve bize, hepimize karşı oynanan oyunları farketsin.

  devir çatışma devri değil, dayanışma devridir. bin yıldır bu topraklarda yaşayan her ırkın mensubu ülkesine ve tarihine sahip çıkmalıdır.

  herkes bilsin ki;

  türk "katil" olsaydı, bugün dünyanın yarısı türk olurdu.
  -1 ... basketboy8
 2. 2.
  bakalım şu verilmiş siparişlerin iptalini, çekilen restlerin gerçekleşmesini getirebilecek midir?

  amerika dostumuz diye böbürlenenlere amerika evine siktir git dedi diye asılanların vicdan azabını mesela getirebilecek midir?
  ... tasiri yorum