bugün

var olan şeydir. celallenmeyin hemen dinleyin hele önce.

bu ülkede biz türklere en yakın kültüre sahip olan ermenilerdir. çünkü onlarda bizim gibi genelde batıda yaşıyor. e haliyle barzoluktanda uzaklar. gayet medeni ve kokmayan insanlardır.

edit: kültürel, yaşayış tarzı olarak diyorum yav. istanbulda ki sosyal bir ermeni mi türklere yakındır yoksa mardinde çobanlık yapan bir kürt mü.
kardeşlikten yanıp tutuşan ermeniler Türk kadınlarının karnındaki çocuğu acımadan , canice katletmesi bu kardeşliği perçinleyen şey galiba (!).
Türk yunan desen hadi neyse de Ermenilere en yakın halk türkler değil kürtler ve perslerdir.
Osmanlı zamanında milet-i sadıka diye anılan ve çeşitli bakanlıklar getirilmiş olan bir millettir. Çok şeyler geçti aramızdan benim dedem ve onların dedeleri kırdık birbirimizi keşke bir perinin sihirli değneği olsa da affetsek birbirimizi ne güzel olurdu.
Yok öyle birşey.
istisnalar kaideyi bozmaz. Türklere soykırım yapan ilk fırsatta bizi sırtımızdan vuranlardan dost falan olmaz. Daha dün azerbaycan'da yaptıkları soykırımı unutmadık. bu fikre katılanlar kanı bozuk haindir.
iyi güzel hoş konuşuyorsun ama ben osmanlı dönemine bile gitmeyeceğim şuan. Yakın tarih olarak karabağ savaşı, hocalı katliamı gibi bir örnek varken uzağa gitmeye gerek yok zaten. merak etme ben veya benim gibilerin ermenileri yok etme gibi bir niyeti yok. dediğim gibi istisnalar olabilir, ülkemde ermeniler yaşayabilir, geçinebilir, ekmek yiyebilir hiç sıkıntı yok. ama kesinlikle güvenilmeyecek bir millet. şimdi hocalı katliamını tarihçilere bırakalım mı kardeş *
(bkz: hassiktir lan dedirten şeyler)
Karabağdan çıkarlar ise neden olmasın. Şüphesiz balikesirli yurdunu savunur.
Anne tarafım ermeni diyince çocuklarını bi daha benimle görüştürmeyen anneler gördüm. işe bak ki baba tarafım azeri diyince azeri türkleri gibi konuşmaya çalışıp şirinlikler yapmıştı.

Ben böyle bir kardeşlik göremedim.
Sırf dini, ırkı yüzünden taşlanan annanemde görmedi. O taşın yarası hala göğsünde.
Aynı şekilde sırf Türk diye yabancı ülkelerde eziyet çeken, dışlanan dedem de o kardeşliği görmedi.

Öyle bir kardeşlik yok çünkü artık insanlık yok.
orosspuu çocuğu ermenilerle kardeş değiliz, sevgilerle.
ermenilerin bakış açısını bilmeden bok atılmaması gereken kardeşliltir.

bu adamların elindeki tek koz soykırım meselesi. daha ilkokulda çocuklarına bunu aşılıyorlar. ülke sürünüyor ama eşek yüküyle para harcayıp müze, anıt yaptırmışlar.

tarihle yüzleşmek lazım.
Olmayan kardeşliktir. Ermeni doktorun hocalı katliyamında küçük bir çocuğun derisini canlı canlı yüzüp deney yaptığını bilseniz ermenilerin ne kadar aşağılık, pislik karaktersiz bir ırk olduğunu ve asla kardeş olunamayacağını anlardınız.
Boşa anırmasın kimse kardeşlik diye ille kardeş istiyorsan dünyanın dörtbir yanında Türk ve Türk dostu ülkeler varken, gidipte elinen gelse gücü yetse seni bi kaşık suda s*kecek ermenilere kardeş demek akıl alıyor mu sizce?
kendi tarihini pir, pak zanneden ibişlerin hocalı katliamındaki doktoru örnek gösterip boklamaya çalıştığı kardeşliktir.

doğru aq, biz zaten girdiğimiz yerlere gül dağıtarak girdik. katliam falan tarihimizde yok. hiç deri yüzmedik. hiç burun kesmedik. hep ciciydik..

zihniyetinizi sikeyim. her ülke tarihiyle yüzleşecek. ermeniler de yediği boklarla yüzleşecek, almanlar da, italyanlar da, biz de.

öyle karşıya saldırıp kendini temize çıkarmakla bir sikim olmuyor.
önceden (bkz: millet-i sadıka) adı altında süregelen , lakin osmanlı'nın yıkılış sürecinde yapılanlar dolayısı ile arada kardeşlik falan bırakmayan bir eski dost ırktır. geçmişte yaptıkları için teşekkürler , gelecek hayatlarında başarılar dileriz. Hem sorun sende değil bende...
Olmayan kardeşliktir. Olsa olsa kalleşliktir. Yanlış olmuş o kelime.
ziqerim öyle kardeşliği dediğim sıçmık başlık.
Ermenilerden türklere fayda gelmez

Son örneği armenoid fenotipli terör örgütü elebaşı

görsel
bazı ermeni kırması nasyonalistlerin iddiasıdır.

hülagü kiros a koyrak gereken cevabı vermiştir.
Benim öyle bi kardesim olamaz
Hepsinin aq.
güncel Önemli Başlıklar