bugün

Ermenilerin katliamının kendilerince yapıldığına inanmadığı gerçektir.
Eğer soykırım gerçek olsaydı Yusuf Halaçoğlu'nun -o zamanlar ttk başkanıydı.- dediği gibi -ki soykırımın gerçek olmadığına dair kanıtlar bulunuyor.- karşılıklı belgeleri ortaya koymaktan kaçınmazdı Ermenistan. Ama kaçındığı gün gibi ortada. Daha gerçeği için Ermenilerin Türklere yaptığı soykırıma da bakabilirsiniz. Toplu mezarlıklar mevcut eğer ki kanıt lazımsa. Tabii bunları görebilmek için ilk önce gözlerin açık olması gerekiyor.
doğru önermedir. buyrun bu da fotoğraflı kaynağımdır.
http://a3.sphotos.ak.fbcd...121326107_980855297_n.jpg *
(bkz: ermenilerin allah rızası için türkiyeyi kötülemesi)
he yaptık he. arkadaş ne kadar ermeni sever milletimiz var bizim yahu. o döl artıklarına almanya'nın israile ödediği fahiş rakamlar gibi tazminat ödesek götlerine kına yakarlar mı acaba merak etmiyor değilim.
kesinlikle katılmadığım iddiadır. bir erzurumlu olarak erzurum'da ne zalimlikler yapıldığını, olayların kim tarafından başlattığını gayet iyi biliyorum. ermenilere yapılan tek yanlış uygulama tehcirin zamanı ile alakalıydı, kış vakti olması tehcir anında vefat eden (yine de saygı duyuyoruz aq) sayısını artırmıştır. şayet soykırım olsaydı, ermenistan diye bir ülke olmazdı. türkiye'nin elinde yüzlerce delil var bu konuda, bağımsız, dönemin avrupalı yazar ve gazetecilerin notları ve eserleri de mevcut. Erivan'daki soykırım müzesinde ise resimler ve üç beş kişinin yazdığı mektup dışında tek bir resmi belge dahi bulunmamaktadır.
ermenilere çirkin şeyler yapılmıştır.
ama bunların asıl suçlusu, onları ayaklandıran batılılar'dır.
size devlet kuracağız dediler ve bunlar da türk ve kürt katletmeye başladı.
sonra da bizimkiler onları...

ama masum halka, kadına ve çocuğa yapılan hiçbir şeyi tasvip etmem.
bizim atalarımız yapmış olsa bile...
gerçi ittihatçı zibidilere atalarımız demek de hoşuma gitmiyor ya,
neyse.
anlatım bozukluğu hissi veren cümlemsi.

kendini devrimci zanneden bir chpli arkadaşın sözlerini aklıma getirmiştir.

eğer ortada benim atalarımın yaptığı iddia edilen bir soykırım varsa ve o kırımdan geriye birileri kalmışsa, emin ol o soyu kıran benim atalarım değildir. eğer öyle olsaydı, geriye kimse kalmazdı.

düşüncesine katılmamakla birlikte, düşüncesini resmediş biçimi hoşuma gitmişti.