bugün

türklerin ermenilere yaptığı soykırımı tanıyoruz kampanyasıdır.

ben şahsen beyaz bir türk olarak kabul ediyorum. bunun neticesinde türkiye ermenilere ve ermenistan'a hak ettikleri yüklü tazminatları ödemelidir.

not: buraya katılanları caps şeklinde alıp, avrupa insan hakları mahkemesine ımza niteliğinde ileteceğim.
tarihi arastirmaktan yoksun sayin yazarin attigi baslik cok cahil keske olse diyorum ve bu kampanyaya katildigin icinde tc vatandasligindan cikmali dedigim yazar.
Türklere yapılan girit Rodos kıbrıs bulgaristan mora doğu Anadolu soykırımlarını napcaz?
devam eden kampanya.
yalan ve düzmecelerden ibaret olan bi kampanyadır. eğer ki vakti zamanında soykırım yapmış olsaydık kanı beş para etmez ermenilerden bir tane bile bırakmazdık bu bir gerçektir.
chp nin ateşli bir savunucusunun söyleyebileceği çapsız ve kabul edilemez bir yorum.
siz kabul edin, doğu perinçek'in tek başına silkip attığı teorinin kampanyasıdır.
herkesin sadece ve sadece birer entry girerek destek verebileceği kampanyadır.

1915 döneminde osmanlı topraklarında binlerce ermeni katledilmiş, soykırıma maruz kalmıştır.

sadece çevrenize ve kendinize baktığınızda bile bu soykırımın olduğunu kavrayabilirsiniz. ermenileri kazıklara oturtmuşlar saçmalığını milyonlarca insandan duyar, bilirsiniz.

çok fazla gecikmeden, vicdanınızı öne çıkarın ve kabul edin.

hoş etmeseniz de fark etmiyor. bütün dünya her şeyin farkında. günümüz dünyasında ben yapmadım ki ben yapmadım ki ehe ehe demek fayda etmez.
(bkz: türkiye nin ermenistan a ödeyeceği tazminat)
Olmayan soykırımı kabul etme kampanyasıdır.
altına imzamı atacağım kampanyadır.

(bkz: nereyi imzalıyoruz)
turkiye o tazminati odemez neyi neyden aliyorlar kolaymi. bilmem kacmilyari dolari trink diye buyur abi diyerek avuclarina sayacaklaeinimi saniyorsunuz devletin. osmanli kaynaklari vardir ellerinde kanitlar vardir turkiyenin yoksa bu kadar sakin olmaz,
Sebep?

Diye sorulası papucumun kampanyası.
kabul eden orospu evlatlarına gelsin .

https://www.youtube.com/watch?v=i731QiJednw
sonuna kadar desteklediğim, hakkın yerini bulmasını sağlayacak güzel kampanyadır.
zaman makinesi icat edilirse ermenilerin ne kadar yavşak bir millet olduğunu görecekken bu kampanya bir orospu çocukluğu olarak anılır. icat edin lan şunu.
Dost düşmanın belli olduğu günlerdir.

çanakkale'de ikiyüz elli bin şehit var karşı taraftan da bir o kadar kişi kazdığınız yerden kemikler çıkmaktadır.

bir veya bir buçuk milyon ermeniden bahsediliyor nerede bunların mezarları.çanakkale'de toprağı kazdığınız yerden kemikler çıkmaktayken bir buçuk milyon insan için toprak yetmez.

ama ne yazık ki kazılan yerlerden türklere ait toplu mezarlar çıkmaktadır.
devam eden kampanya.
kabul edenler için; bak sana ermenice anlatayım. '' kun em qes'' . anlamı: ananı sikeyim.
"The Armenians had a fair warning of what would happen to them in case they joined our enemies. Three months ago I sent for the Armenian Patriarch and I told him that if the Armenians attempted to start a revolution or to assist the Russians, I would be unable to prevent mischief from happening to them. My warning produced no effect and the Armenians started a revolution and helped the Russians. You know what happened at Van. They obtained control of the city, used bombs against government buildings, and killed a large number of Moslems. We knew that they were planning uprisings in other places. You must understand that we are now fighting for our lives at the Dardanelles and that we are sacrificing thousands of men. While we are engaged in such a struggle as this, we cannot permit people in our own country to attack us in the back. We have got to prevent this no matter what means we have to resort to. It is absolutely true that I am not opposed to the Armenians as a people. I have the greatest admiration for their intelligence and industry, and I should like nothing better than to see them become a real part of our nation. But if they ally themselves with our enemies, as they did in the Van district, they will have to be destroyed. I have taken pains to see that no injustice is done; only recently I gave orders to have three Armenians who had been deported returned to their homes, when I found that they were innocent. Russia, France, Great Britain, and America are doing the Armenians no kindness by sympathizing with and encouraging them. I know what such encouragement means to a people who are inclined to revolution. When our Union and Progress Party attacked Abdul Hamid, we received all our moral encouragement from the outside world. This encouragement was of great help to us and had much to do with our success. It might similarly now help the Armenians and their revolutionary programme. I am sure that if these outside countries did not encourage them, they would give up all their efforts to oppose the present government and become law-abiding citizens. We now have this country in our absolute control and we can easily revenge ourselves on any revolutionists."

Demiştir Enver Paşa.
(bkz: orospu çocuğu ifşa avi)
alman hükümeti kabul etsin.

(bkz: ermeni tehcirinin esas sorumlusu almanyadır)
tarihsel gerçeklerin araştırılması gerekmektedir. ancak şunlar da unutulmamalıdır:
- hocalı katliamı
- ermenistan'ın kurtuluş savaşı döneminde yaptıkları.
ermenistan cesurca bunları konuşmadan sadece kendi yarasından prim yapmaya, türkiye'yi uluslararası arenada yenme peşinde, acıları değil bunu yaptıran. ermeni soykırımı vardır diyenler acaba ermeni soykırımını haykırdıkları kadar hocalıy'yı, srebrenitsa'yı, bize yapılanı haykırmışlar mıdır? eğer samimiyseniz hepsi için sesinizi çıkarınız, ben de çıkarayım.
şu ana dek, 100 kişinin katılımıyla devam eden anket. özel mesaj'dan hepsine AIHM'ye yazacakları maili, ve sanal imzalarını nasıl atabileceklerini belirttim.

devam ediyoruz. siz de vicdanınıza bir pencere açın ve gelin kabul edin. 1915'de ermeni soykırımı yapılmıştır. hatta bazı pislikler bununla övünür, yok kazığa oturtmuşuz da bilmem ne.

hadi, ben de varım diyin.
ben vatan hainiyim demekle eşdeğer kampanya.