1. 1.
    şu yazarı görünce keşke soyları kırılaydı diyorum ne yalan söylim.
    1 ... vatansever terorist
  2. 2.
    Ermeni soykırımı iddiasının sözde hesabını soracağınız şahıslar (ittihat terakki mensubu askerler) ve devlet ( Osmanlı) olmadığı için sorulmayacak hesaptır. illaki hesap sormak istiyorsanız istanbul'daki bazı adalara saraylara konaklara arazilere göz koymaya çalışan mirasyedi Osmanlı hanedanı mensuplarına sorun. bu olay kanaatimce Türkiye cumhuriyeti devletini bağlamaz.
    2 ... ben ve kendim
  3. 3.
    böyle bir şey olmadığı için, hesap filan da yoktur.
    4 ... hzpikachu
  4. 4.
    Olay Türkiye Cumhuriyetini bağlamazmış, Osmanlıya soracaklarmış! mala bak soykırım kabul bile etmiş haberi yok!

Türkiye'nin Ermenistan'a gelin komisyon kuralım, amerika, ingiltere ve rusya'da katılıp beraber araştıralım denildiği halde Ermenistan kabul etmemiş. Çünkü altı boş, gerçek değil ve yaşlı Ermenilerin bir çoğunu da yine genç Ermeniler katledip paralarını alıp trenden atmışlar.

aslında kendileri de biliyor bir soykırım olmadığını da ama mağduriyet yaşamak hoşlarına gidiyor.
    1 ... iplerini koparan kukla
  5. 5.
    Muhasebe az ileride bayım.

Olamayan hesabın neyini soracaksınız bilemiyorum ancak muhasebe ile görüşünüz. Onlar size yardımcı olacaktır, bay amerikan kuklası sözde ermeni. Buyrunuz!
    ... vomer
  6. 6.
    olmayan seyin hesabi sorulmaz!
    2 ... kararsiz smiley