1. 1.
    (bkz: fırtına öncesi sessizlik)
    (bkz: gene başlıyoruz)

edit: hayır neden yazıp yazıp kaçıyosun arkadaşım. biraz delikanlı ol.. sözünün arkasında ol.
    3 ... cemilflower
  2. 2.
    daha ağrı ile kars'ın il olduğundan bile habersiz olan bir gavatın hezeyanları
    (bkz: ağrı ve kars gibi ilçelerimiz)*

edit: ayarın allahını yiyince kaçıp gittin değil mi? keşke birazcık daha kalsaydın buralarda, artılar üçer beşer gelmeye başlamıştı. o yazdığın saçmalığı silip gidince çabuk kesildi arkası *
    3 ... ishakmete
  3. 3.
    (bkz: dostum ilçe demişsin ama onlar il)
    1 ... patlak fermuar
  4. 4.
    hiç bir tarihi kanıt yoktur, evet ermeniler ve bizim aramızda çatışmalar, kanlı olaylar yaşanmıştır, her iki tarafta öldürmüştür, ancak kesinlikle soykırım olarak nitelendirilemez, asla!
    ermeni çetelerinin yaptıkları ne çabuk gözardı edilebiliyor.

edit: o eksileyip kanıt bulduğunu iddia eden arkadaştan kanıt bekliyorum, özel msj atmasın, bu başlık altında bekliyorum kanıtlarını.
    2 -1 ... ponzi sureci
  5. 5.
    (bkz: böyle birşeyin olmadığının gerçeğidir)
    1 ... sivasta ne gezer
  6. 6.
    bunu diyen bunu da dedi; (bkz: evrim aldatmacası)
    ... titanick
  7. 7.
    insanın yapmadığı bir şeyden dolayı suçlanmasını hazmedemeyip keşke hepsini kırsaydık öyle bir kırsaydık ki kırılacak kimse kalmasaydı dediği iftira gerçeğidir.
    1 -1 ... ugur42
  8. 8.
    bazı çığırtkanların sahiplerinin dışarıda olamasıyla ilintili sanal gerçekliktir.
    1 ... kosatral
  9. 9.
    Ermeniler uydurduğu ve kanı bozukların desteklediği uydurma , hayal ürünü soykırımıdır masalıdır.
    not:beğenmiyorsanız ermenistana yolu açık naaş.
    2 ... byebaykus
  10. 10.
    1871 yılında Rus ressam Vassili Vereşçagin tarafından yapılan bir tabloyu, belge olarak kullananların yalanına inanan, ekmek yediği kaba sıçıp, sonra dönüp ekmek bandıran hainlerin sığındığı yalan.

tablo ; ermeni soykırımı gerçeği

dünyaya yutturulan yalan ermeni soykırımı gerçeği

benzeri başımıza geldi. yine gelecek muhtemelen. saddam dan kaçan kürtlere sınırlar açıldığında, onlara kızılay çadır dağıtmıştı. tüm avrupa ya propaganda şöyle yapıldı " işte türkiye de kürtlerin hali" yazık lan bize valla. mal gibi hala iyilik düşünüyoruz.
    5 ... endoplazmik radikalim