bugün

Hahaha bunlar çomar bunlar hayvan katiyen eğitilemezler.

Kendi ülke vatandaşlarına göz dağı vermek bunların dedeleri 6 7 Eylül olaylarında yağma ve tecavüz işlerine karışan insanlar işte.
kendi ülkesindeki insanları huzursuz ederek harika şeyler yapmışlar.

bu çomarlar yüzünden haklıyken haksız duruma düşüyoruz.

biri şu çomarlara ermenistan sınırını göstersin.
Hiçbir şeyimiz ayarlı değil...hiçbir şeyimiz...
Cahilliğinin bir geceden kaynaklandığını zanneden kitle akmış.
Bu pisliğin altından yine ocakçı köpekler çıkacağına adım kadar eminim ama ispatlayamam.

Çünkü hayvanların yapmadığı pislik kalmadı dedeleri de böyleydi.
Ortadoğu'da yaşayıp Ortadoğu ülkelerinin siyasetini yakından takip eden birinin sağlam psikolojiyle hayatına devam etmesi çok zor. Ülkeyi terk edince bile bu bozuk ideolojiler peşimizi bırakmayacak.
Bu gezegende neden Avrupa Birliği var da Ortadoğu birliği yok diye üzülüyorum ben de.
Bu insanlarla değil birlik düşman bile olunmaz.
içimizde yaşayan öyle ermeni vatandaşlarımız var ki asırlarca huzurla güven ve asayişle hainlik etmeden bu topraklarda yaşamışlardır. Hatta bunların büyük bir kısmı yıllarca diasporanın kışkırtmalarına tehdit ve şantajlarına rağmen. Bunlardan biri de hırant dink idi. Akıllı adamdı. Devletçiydi. Tc ye asla ihanet içerisine girecek bir eylemin maşası olmadı. Barış ve kardeşce yaşamaya hayatını adadı. Sonra ne mi oldu? Hayatından oldu. Fetö maşasının marifetiyle Temizlediler. Suikastle susturdular. Sırf huzurumuzu bozmak için. Sırf ülkemizi karıştırmak için. Sırf ülkemizi parçalamak için. Azınlıklar bu ülkenin zenginliğidir. Rengi ve mozaiğidir. Hatta yapı taşıdır. Onların can mal namus güvenliği türkiye cumhuriyeti devletinin teminatı altındadır. Daha önce de selçuklu ve osmanlıda da, Anadolu coğrafyasında Bu hep böyle oldu. Bu nedenle Bu tip eylemlerle fitneye asla fırsat vermeyin. Aptalca hareketler bunlar. Salakça eylemler..