bugün

ermenilerin dünya anılmak için tek silahları türklerin kendilerine katliam yaptığını söylerek ağlamaktır buda olmasa kimse siklemeyecek ermenileri.
Irkçı değilim ama, ermeni olmaktansa yahudi olmayı tercih ederdim o derece.
adile naşit ler, nubar terziyan lar, kenan pars lar için ise, evet öyledir.
insanın bağlı olduğu ulusla ve/veya ülke ile gurur duyması güzel birşey.

kişi adına sevindiğim durum.
fazla gurur göte vurur sözünü hatırlatır.
kendi ırkıyla övünüp gurur duyan insanları anlamadım anlamayacağım tebrik mi edelim seni ermenisin diye veya türk olduğu için mutlu bir hayat süren var mı aramızda?
hani ırkçılık felan yapmıyayim diyorum da, şu sözlüğün çivisi çıktı, arkadaş. "ermeni olmak gurur kaynağıdır demişler" ermeniler neyle gurur duyuyor? dünyada bir az daha siklenmek için uydurdukları ermeni soykırımı için mi? son yüz yılda katl etdikleri yüzlerce türk için mi? kim kardashian için mi? kim için, ne için? ermeniler tarihleri boyu ne yaptılar? tarihte onun-bunun ayağını kazmak, ekmeğini yediği millete kazık atmaktan başka ne yaptılar?

ermeni olmak gurur duyulacak bir şeymiş. pehh. hepiniz ermeni olsanız ne yazar birimiz türk oldukdan sonra?

umarım sözlüğün sahipleri böyle trölümsü konuları sözlükte fazla saklamaz.

edit: buradan eksileyen ermenilere selamlar.
1990 ların sonundan beridir tüm türk devletleri bağımsızlığını ilan ediyor , dünyanın en eski milleti olan Tükler bir gün büyük turan'ı kuracak.

O zaman gurur duyacak neyiniz kalacak.?
Yapmayın böyle ince çizgilerde durmayın. Her milletin iyisi kötüsü vardır. Dedirtendir.azeri ilmakta rus olmak ta alman olmakta gurur kaynağıdır. Türk olmak ta benim için çok çok büyük gurur kaynağıdır.
Cok afadersiniz ermeni olmak, ermeni olmaktir. Onemli olan insan olmaktir.
(bkz: cok afadersiniz bana ermeni dediler)
bence değildir, bunu söylememin sebebi ise ırkçılıkla alakalı değil.

ben şahsen türk olarak da şuan bulunduğumuz durumdan çok gurur duymuyorum açıkçası. sözde müslüman bir ülkeyiz ama içimizde olması gereken gibi bir müslüman neredeyse yok denecek kadar az. gıybet, fitne, hırsızlık, tecavüz hat safhada. Türklüğüne yaraşır şekilde yaşayan neredeyse kimse yok. aynı şeyler bu coğrafyada yaşayan kürtler için de geçerli.

japon olmak bence yeryüzündeki çoğu ırktan daha gurur duyulması gereken bir şeydir. mesela ben bu adamların tsunami felaketinden sonra o su kuyruğunda nasıl beklediklerini hala unutamıyorum. biz de ise adamlar deprem bölgelerini kamyon ve kepçeyle yağmalamaya gidiyorlar.
her ermeninin içinde hissettiğinde söylediği söz. içine alınca normal tabii.
O kaynağın sebebini biz de bilsek. Mis gibi topraklarda otururken en öne çıkmış toplum kesimi olmuşken gidip Rusların aklına uymak boyuna posuna bakmadan nifak çıkarmak oturduğun güzelim coğrafyadan siktiredilmek bi kısmının rusyanın kucağına düşmesini dünyanın en boktan ülkesini kurması diğer kısmının oraya buraya dağılıp eloğlunun uşaklığını yapmaya başlaması belki eski günlere döneriz diye kendilerine emperyal hevesleri için bi tutam ot tutan fransızın amerikanın götünü yalaması gibi aklıevvel hareket mi acaba bu gururun kaynağı.
Sizde gurur varmi acaba ya da siz insanmisiniz çirkin şeyler siktir olup gidin yurdumdan asalak götler.!
anlamsız iddia. türk, ermeni, çinli farkermez doğuştan kazanılan şeylerle övünülmez.
moderatör'ün silik atması gereken başlık. gör bunu reyiz.
Biz Türküz.Gurur duyacağımız en büyük onurumuzdur bu slogan.
görsel
aynen gel al.
ermeniler ahlaklı imiş, bir laf vardır ''ermeni tohumu musun lan merhametsiz diye''
tirkoların asla anlayamayacağı sözdür. hayız ulannnn.
türko dediğin adamlara 800 yıldır kölelik yapıyorsun it herif.

Ne de olsa *rmeni
Deden iyi bilir

(bkz: kazım karabekir)

Iyi güldürmüş demek ki.
Faşolarin kudurdugu söz.
Miliyetcilik yapmayin len tirkolar.
Bunu sokakta söylemek için kim kardashian götü lazım.
Bir ermeni için tabi ki öyle olmalıdır. Bir türk için türk olmak, bir alman için alman olmak nasıl gurur kaynağı ise bu da normaldir yani.

Ha bana sorarsan herhangi bir milletten olmanın tek başına bir gurur kaynağı olmasını saçma buluyorum.