bugün

gayet normaldir de , ne mutlu türküm diyene cümlesine de faşizm demeyeceksin o zaman .
duymalisinda aslını inkar eden lanetlerin en büyüğüne layıktır.

edit: veda hutbesinden....Babasından başkasına ait soy iddia eden soysuz yahut efendisinden başkasına intisaba kalkan köle Allahın meleklerinin ve bütün insanların lanetine uğrasın.Cenab-ı hakk bu gibi insanların ne tevbelerini nede adalet ve şehadetlerini kabul eder.
insan olduğum için kendimle gurur duyuyorum,gerisini ne önemi var ki insan olamayanlar düşünsün.
az önce de türk olacağıma kürt olsaydım diye başlık açan ne idüğü belirsiz yazar söylemi.
Hadi Hassiktiryan ın güzel bir makalesi...

Ezile büzüle tarihten silinme raddesine gelmiş en büyük tarihi başarısı "bizi kestiley" olan bir ırka mensup olup gurur duymakta ilginç tabi. Avrupa da Türk denildiğinde tarihe meraklı olan Avusturyalı savaşçı ve gururlu bir millet der ve aynı Avusturyalıya ermeniler dediğinizde "savaşçı Türklere karşı sürekli ağlayan bir kesim" sözünü duyarsınız.

Ayıktın mı yaprağamyan?
Irkıyla gurur duyanlara gülüyorum.
sanki elinde o ırkı seçmen ama ben müslüman olduğum için gurur duyuyorum. Ayrıca Türküm ve türklerin bin yıldır islamı koruduğu için gurur duyuyorum.
(bkz: bana çok afedersin ermeni diyen oldu)
(bkz: Çok afedersin ermeni diyen bile oldu)

Tarihi yalanlarla dolu kişi söylemi. Başka ülkelere karşı ezik ve terörist olmak demek ermeni olmak demektir.
Sonunda ne olduğu belli oldu. Ermeni dölü.
bence hiçbir insan ırkından dolayı gururlu yada mutlu olmamalı bu cahilliktir çünki . mesela ne mutlu türküm diyene diye bişi var bu tam bir cahillik örneğidir .."ırk ile iftehar : cehalettir ırkın hükmü ten üzerine caridir , tende caridir.."
Siktir git kendi cenabet topraklarına.
Annesi ermeni yarrağı yemişi göstermiştir.
ermeni ırkına mensup bir insanın söylediği güzel ve samimi bir itiraf cümlesi. Bazı foşiklerin zoruna gidebilir.
Bu itirafı ermenistan'da yapması gereken yazardır.
Buram buram Faşizm kokan cümle.
az ötede duy.
"ne mutlu türküm diyene" demenin verdiği inanılmaz huzura erememiş bir insan beyanıdır. olsundur. herkes mükemmel olmak zorunda değildir.
Herkes türk hissetmek zorunda değil, herkes "ne mutlu türk'üm diyene" demek zorunda değil. Ama durup dururken "ben ermeni olmaktan gurur duyuyorum" demek kendini ötekileştirmektir bence.
boş beleş insanlar kendilerinin seçemedikleri şeylerle gurur duyar anca.

ulan ben gülüyorum ya. valla bak. şimdi mesela kastamonu'da doğdum diyelim.

- hilmi var ya, ooff toprağımla gurur duyuyorum ben hacı.
- lan niye ki hüsrem, nolmuş orada?
- olum ben doğdum orada, var mı kastamonu gibisi yaaa!!

- hei jane, do you know that I am so proud of being an Irish guy, you cannot imagine how i feeellll...
- umm, is that the same thing ? I am also proud of my nationality too. viva la espanol!!11

abi cidden. mesela ben de doğum yılımla gurur duyuyorum. 1989....<3 ne kadar güzel bir yıl. iyi ki bu yılda doğmuşum yani nasıl hesapladıysam helal olsun bana!!!

ermenileri çok seviyorum, bu başlığa nasip oldu bunu yazmak. türklüğüyle, kürtlüğüyle, lazlığıyla gurur duyan insanlar var. bir acayipsiniz lan. gidin kırtasiyeden kalem alın, seçtiğiniz kalemin estetikliğiyle gurur duyun.
Ermeni ırkına mensup kişinin söylediği
Bazı foşikleri rahatsız eden güzel ve
samimi bir itiraf cümlesidir.
Çekemeyen anten taksın.
ermeni ırkından olabilirsin ama bu ülkede yaşayıp ben türküm demediğiniz zaman ırkınız ne olursa olsun iğrenilesi faşist oluyorsunuz, evet.
Git ötede gurur duy. Mesela ermenistanda falan. Burası türkiye!!
Ermeni olduğun için gurur duyuyorum.
ay çok büyük başarı tebrik ederim. hangi milletten olursa olsun şovenist insan aptaldır. sanki kendi seçti milliyetini amk.
herkes mensubu olduğu milliyetle gurur duymalı. başkalarının gururunu incitmemek koşuluyla.
güncel Önemli Başlıklar