1. 1.
  ermeni kilisesinin kapısındaki haçı söken yobaz

  AGOD'un haberine göre; istanbul’da kiliselere yönelik saldırılara bir yenisi eklendi. Kuzguncuk Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi’nin kapısındaki haç kimliği belirsiz bir kişi tarafından yerinden söküldü.
  Kilise yönetimi tarafından yapılan açıklama ise şöyle:

  https://www.google.com/am...i-nin-haci-sokuldu,880951
  8 -3 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  En azından yakmamış.

  Edit:hayır neden ermeni kilisesi¿ insanın kınayacak yerlerinin zoruna gidiyor. Ermeni düşmanı değilim. Bizi azılı düşman olarak gören ermeni devletinin e düşmanıyız. Bağırıyorlar duyuyor okuyor görüyoruz. Bu arada Kaç tane cami var ermenistanda yıkılanları saymazsak.
  3 -1 ... hayatcicekleracti
 3. 3.
  bunlar terörist, insanlara korku salmaya çalışıyorlar. bunlar korkudan kaostan beslenen şerefsiz yaratıklar. allah belanızı versin şerefsizler.
  5 -3 ... narcomedian
 4. 4.
  Aptal çomar.
  6 -1 ... really nigga
 5. 5.
  Pis ayrımcı teröristler. Bu kaos ortamında insanlar üzerinde korku imparatorluğu kurma çabalarınız yetti artık. Insanların inançlarına saygı gösterin. Allahın turist erkeği bile camiye kısa şortla geldi diye etek giyip girdi bu ülkede kodumun yobaz köpekleri kardeşi kardeşe kirdiramayacaksiniz.
  3 ... aylakveteriner
 6. 6.
  ırkçı arkadaşlar ermenilere, kürtlere, solculara yapılan haksızlıklara kasten göz yumuyor, ancak yarın şeriat geldiğinde kendileri de mağdur olacak.

  islamcıların onlarla sonsuza dek müttefik kalacağını zannetmekteler.
  6 -1 ... epsilon pi
 7. 7.
  "Benim için bir ara neler dediler. Gürcü dediler. Affedersin daha çirkinini söylediler, Ermeni dediler. Ama ben Türküm" diyen bir kişinin reisicumhur olduğu memlekette yaşar.
  6 -1 ... anadol
 8. 8.
  Bunlar kendilerinden farklı olan hiç bir şeye saygı duymazlar.yetistirilme meselesi.
  3 ... alexdeberk
 9. 9.
  van'da türkistan'da ermenilerin yaptığını yapmamış haçı sökmüş. belli ki hristiyan bir vatandaşımız inancı gereği evinde duvara asacak önünde mumlar yakarak dua edecek. art niyet troll timi hemen saldıraya geçmesin.
  2 -3 ... atsizayoldas1
 10. 10.
  kutsal değerlere saygısı olmayan ağır terbiyesiz bir kişidir. minarenin ucundan hilal alsın yiyorsa.
  2 ... limondan