1. 1.
  Amk ogretmen bile oluyorlar yine de ülkeyi begenmezler.

  Edit: yazar troll ama böyle çok insan var devletten maaş alıp, devlete düşman olan. Irk verip rencide etmeyeyim.
  4 -3 ... ata ters binen kovboy
 2. 2.
  spoiler

  çocuklarda bir sorun yok ancak veliler eğitilmedikçe çok zordur. öküz dolu bu ülke. çocuk yetiştirmekten anlayan okuyan araştıran kendini geliştiren veli yok. spontan kulaktan dolma bilgiyle çocuk yetiştiriyorlar. kulaktan dolma bilgiyle hıyar bile yetişmez.

  spoiler

  hocam bunun aileyle bi ilgisi yok.
  Ermeni olan bi öğretmen her ne kadar süper zeka işini çok iyi bilsede çok iyi öğretmen olsada onda ermeni bilinci vardır, ermeni kanı vardır.
  Çocuklarımıza ermenistanı tamamen empoze eder, ermeni soykırımını kabul ettirir, üstüne ermenistanın yaptığı soykırımı yok sayar.
  Çocuklarımız bildiğin ermenistan kafasıyla yetişir, türkçülüğü tamamen unutur.
  Şimdi soruyorum sana bu çocuk vatana nasıl sağlıklı hizmet edicek? Fikirleri, düşüncüleri tamamen ermeni odaklı olduğunda bu çocuk nasıl vatanını sevip sayacak sorarım size?
  Bunun cahillikle, yobazlıkla hiçbir alakası yok bir veli gayette çocuklarını ermeni öğretmene teslim etmek istemez, razıda olmaz.
  1 -2 ... tomsaywer
 3. 3.
  ermeniler ve rumlar bu ülkenin renkleridir. ülkeyi ülke yapan farklı ırklara mensup kişilerdir. ama aması çocuğum olsa bir ruma veya ermeniye teslim etmezdim. sebebini bilmiyorum ama böyle.
  -1 ... sigara soran genc