bugün

HDP eski Şanlıurfa Milletvekili ibrahim Ayhan'dir. ayhan'ın cenazesi Ermenistan bayrağına sarılarak defnedi. ortamlarda kürtler vikinglerden geliyor dersin kim bilecek.

görsel
yaksalardı mq, o toprakta tarım marım yapılmaz daha.
yıllarca atatürkçü havası estiren cumhuriyet gazetesi yazarı can dündar abd bayrağına sarılıp uyur, atatürk'ü sömürüp paraları cukkalayıp kaçan burak albay fransız bayrağına sarılıp uyur, kürt halkının destekçileri ermeni bayrağıyla gömülür. memlekette ne çok orospu çocuğu varmış amk. kansızlar.
bu ve bunun gibilerinin yıllarca bizim vergimizden maaş almış olması elbet kana dokunan bir durum.
ancak kürt olarak bilinen pek çok kişinin kökeninde ermenilik var zaten, o oluşum bizzat ermeni dolu. bizzat isimlere bakarsanız görürsünüz, şiho bile var.
bu arada madem ermeni bayrağıyla gömülecek kadar öz yurduna sevdalı, leşinin erivanda toprağa verilmesini vasiyet etseymiş de bu toprağı daha fazla kirletmeseymiş.
Yalnız o bayrak PYD bayrağı hani şu defacto devlet.
Kırmızı halı ile meclise alırsan, o bayrağı da asar o terörist.
itiraf etmelerini mi bekleyelim artık ermeni olduklarını?
Apaçık belli olan durumdur.
Öcalan 'ın da aslen ermeni olduğunu söylerler. Demek ki bu kürt hareketi aslında ermenilere hizmet ediyo.

Enterasan bilgiler bunlar. Gerçekten ilginç.
Biraz dürüst olun ya...
Renginiz ölünce belli olmasın. Bukalemun gibi yaşayan iki yüzlü adamlar.
Bir insan milliyeti veya hissettiği aidiyet duygusu eleştirilen kafatasçı ırkçı yaklaşım değil bu tepki ama insan neden saklar veya neden yalan söyler milliyeti veya hissettiği aidiyeti için?

Ben Kürt'üm Kürdistan için çalışıyorum deme özgürlüğüne sahip olup anayasal tüm suçları işleyip bu ülkeyi etnik bazda bölmek ve bir katil sürüsüne destek olma hakkını sonsuza kadar kullanırken Ermeni mi olmayı unuttu?
ingiliz Amerikan vb vatandaşı insanlar ülkede bakan oldu milletvekili oldu başbakan oldu. Sen de Ermeni'yim deseydin keşke de hiç olmazsa dürüstlüğün ile anılsaydın.
Yemek yediği tasa sıçma görüntüsüdür bu.

Aynı şekilde bir Ermeni bu durumda olsa ve öldüğünde Türk bayrağına sarılıp böyle tören yapılsa ona da aynı yaklaşım yapılmalıdır.
Ermeni Kürt veya türk ya da sağ sol dini siyasi görüşü ne olursa olsun insan olmanın gereğini yapmalıyız.
Miyav diyen köpek yoktur.
insan olmanın dezavantajları bunlar galiba.
Hala uydurdukları hikayenin üzerine yazıyorlar yahu şaşılacak bir şey. Böylelerinin uydurdukları tarihte böyle işte önce salla sonra üzerini süslersin.

Ermenistan bayrağı kırmızı mavi ve turuncudur. Farkı anlayamayan böyle adamlar gidip çinli yerine koreli dövüp, fransız bayrağı diye hollanda bayrağı yakınca şaşırıyor muyuz?

tabi ki hayır.
kürtlerin ermeni kökenli olduğunun kanıtıdır.
ne zannettiniz bu bölücü orospu çocuklarını, "Türk'üm" diyen satar mı bu vatanı
Eğer görüpte hala bunlara uyacak varsa hepsinin taaa aaaaaaak.
Yazdım mı bilmiyorum yazdıysam da problem değil hepinizin amkkkkkk.