bugün

Yapamayan değil yapmayan kadındır.
Erkek de aynı durumda olabilir.

Psikolojik nedenler tabu vs. Sebepler etkendir.
yatakta orospu ruhlu olamayan kadın.

utana bilir sevmeye bilir. haz etmeyebilir.
Ben yapıyorum... Ama sonunda hep terkediliyorum kaderim bu..
temiz erkeğe düşmemiştir.
imam hatip mezunu kadındır. Fantasy kelimesine alerjisi vardır. Şaka şaka ben nerden bileyim hangi okuldan mezun.
Oralı olmayan kadındır. Lol
"erkeğine" gibi bir hanzo girişi kenara bırakırsak, vardır böyle insanlar, tersinin de olduğu gibi. Bilhassa Gelişime kapalıysa ya da teknik kapasite yetersizliğinden muzdaripse birkaç aydan uzun süren ilişkilerde gerçekten can sıkan partnerdir. Düşman başına.

bunu ısrarla isteklilik ve hijyen eksenine indirgeyenler var gördüğüm kadarıyla. bunlar yeter değil gerek şartlar zaten. ama iyinin yeter şartı teknik ve tecrübe. alınacak/darılacak bir şey yok.
erkek çirkin penisli olmadığı sürece hata eden kadındır.
https://www.youtube.com/watch?v=9nyXar2yMgQ
yapamayan değil yapmayandır. Yapamayan olsa bir şekilde yaptırılır. Lakin en nihayetinde seks gibi tamamen bencilce yaşanan bir halin neden kadına mal edildiği merak konusudur. Burada "ağzına almıyor" diye dert yanan kaç erkek yazar sevgilinin vajinasını "ağzına almıştır?" Ve kaldı ki bu bir görev midir? Her sevgilisi olan kadın "erkeğini" oral olarak Mutlu etmeli midir? Peki bunu yaşamak bir ödül yaşayamamak ceza Mıdır? En nihayetinde bu olmazsa olmazınsa ve partnerin yapmıyorsa ayrılıp yapan bir partner bulmak bu kadar zor mudur?