bugün

çirkin er kişinin yakın çevresinden, ailesinden uzaklaşıp acımasız gerçeklerle yani üniversiteyle yüzleştiğinde anladığı durumudur.

zordur bu dönem ama kafasına yatan bir akıma yönelip kendi tarzını bulabilirse ve çükü de yeterince büyükse yatağın soğuk tarafıyla işi olmaz, pompa hiç bitmez.

bence böyle.

saygılar.
Chatroulette.com a girilince anlaşılan andır.
insanı sikip atan durumdur. şimdiki sözlerim ergenlere gelsin;
-lan anne-babanızın 'yakışıklı oğlum' sözlerine inanmayın, hayat daha pis koyuyor adama.
zaten giden gitmiştir anlamak neye yarar.
belki fiziken değil ama ruhen anlarla ifade edilemeyecek kadar.
an bi kum tanesiyse ben bir çölüm.
(bkz: behzat ç akbaba).
kotu bir andir. eski sevgilimde basima gelmistir. cirkin lan bu bildigin seklinde bir aydinlanma gerceklesmistir.
Erkegi derinden sarsan olay kanımca. Kız nasıl bulacak. He bir teselli çirkin şansı.
hoşlanılan kızın "ben seni arkadaşım olarak görüyorum." dediği andır.
basima gelmesini istemedigim olaydir.
fark ettikten sonra açarsın metal müziği son ses ve hayatı siktir edersin. Çünkü bilirsin ki biz tanrının unuttuğu çocuklarıyız.
kaslarinin ortasinin biraz killandigindaki andir .
"beni beğeneni ben ben beğenmem , benim beğendiğim ise beni beğenmez , yoksa ben tipsizmiyim ho?!" diyen , büyük üstad ismail yk nın yaşadığı acı olaydır.

bu olayı bir parçasında biz nacizane insanlarla paylaşan ismail yk nın konuyla alakalı eserini buradan dinleyebilirsiniz ; (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=VpgH18gyQp4)
(bkz: çirkin erkek yoktur parasız erkek vardır)
Özgüvenini yitirdiği andır. (bkz: her topal satıcının bir kör alıcısı vardır)
aynaya baktığı andır.
arkadaşına ben yakışıklı mıyım lan diye sorunca cevap alamadığı andır.
şu andır:

(#24989516)
Fazla takılmaması gereken andır. Illa ki bunu yuzune vuran cirkin karakterli insanlar olacaktir. Ame ne kadar cirkin bir davranis olsa bile dogru bir soylemse en iyisi ibrahim büyükak gibi olmaktır. Kabullenmektir. Ki benim gözümde ibrahim büyükak çok yakışıklı bir erkektir.
Çirkinlik göreceli önemli olan sevdiğinin seni nasıl bulduğu. Beni seven böyle sevsin. Denilip geçilebilir bir durum.
Hayvanın biri yüzüne karşı dediyse belki. Yazık la kimin çocuğuysa. önemli olan karşındakinin seni güzel görmesidir. Seven insan seni her halinle sever. Mecnuna leyla için çirkin demisler, bir de benim gözümle baksanıza demiş. Yaa öyle işte.
afedersin ama çirkinlik erkekleri tanımlamak için kullanılan bir kelime değildir.
ayrıca saçmadır. erkek düzgün olur yakışıklı olur.
ne yani çirkin olmayan erkeklere güzel erkek mi diyeceğiz.
başlığı açan kız zannımca, çünkü kızlar böyle saçma tanımlar yapar, erkekler için.
Burada da somutlama yapayım: Bir kere bir kız fotoğrafıma “ Iyyy “ diye tepki vermişti. O gün bugündür kadın milletine yanaşamam.
güncel Önemli Başlıklar