bugün

bir başlık. sevdiği ile ilk kez görüşuyormuşcasına her görüşte içinde ki tatlı heyecanı yansıtıyorsa seviyordur. aslında belli etmemeye çalışılsa da erkekler kadınlardan daha duygusaldır. ama bu duygusallığın yüklenildiği durum daha önemlidir. bunun yerini ve durumunu iyi bilmek daha çekici yapar sizi kesinlikle. gözlemliyorum.
lan normal insan hiç bi kızın karşısında maymun dansı yapar mı? bundan da mı anlamıyorsunuz?
iki kelimelik bir soruya vereceği yanıt ile: "beni seviyor musun". yanıtı alırken gözlerinin içine bakın.
Fedakarlık oranıyla.
Ruh hastası gibi peşinde gezer, seni etkilemek için gücünün yetmeyeceği işleri yapmaya kalkışır, kıskanır ve kıskandırmak için uğraşır, karşılık alamayınca duygu sömürüsü yapmaya çalışır, adamına göre bu liste uzar gider.
Kendimle alakalı verdiğim ufacık bir bilgiyi dahi olsun unutmamışsa beni seviyor demektir. Çünkü ben de öyle. Çok fazla unutkan olduğum halde sevdiğim insanla alakalı her şeyi hatırlarım.
Öncelikle aptal olmamanız gerekiyor çünkü aptal değilseniz bir erkeğin sevip sevmediğini çok rahat anlarsınız.

Bir de aptal olmamanız gerekir ki aptal olmayan her kadın erkeğin hal ve hareketinden anlar.

Sonra da aptal olmamanız gerekiyor çünkü erkek milleti basittir. Düzdür yani. Çok basittir anlaması.

Eyyorlamam bu kadar.
eğer anlamıyorsan farketmeyecek olandır.

Marx der ki; ''eğer sizin sevginiz karşıdaki için bir karşılık uyandırmıyorsa, yani sizin sevginiz karşıdakini sevmekle kalıyor ve karşıdakinin de sizi sevebilmesi için yetmiyor ise, yani sadece sizin sevginiz bile ikinizin birbirini sevebilmesi için yeterli değilse, sevginiz aslında yeteri kadar değildir, ve bu bir talihsizliktir.''

yani eğer bir erkek/kadın sizi gerçekten seviyor ise bunu mutlaka belli eder, kendini de size sevdirir. eğer etmiyor ise zaten bahsettiği sevgi kısa sürelilidir, itibar etmeyin üzülürsünüz.
Fazla belli etmemek en iyisi. Önceden olsa kişiye göre değişir derdim. Artık öyle olmadığını fark ettim. Tabi.
kıskanmasından. başka bir erkeğin adını telaffuz ettiğinizde suratı ekşiyor kafasını başka yöne çeviriyorsa kıskanıyor ve seviyor demektir.

en büyük sırrımızı verdim gardaşlar kusura bakmayın.
Bizim hoşlandığımızı ya da sevdiğimizi anlamıyorsanız çok büyük bir “alık”sınız demektir. Tebrikler.
Erkekler genellikle arzu ile sevgiyi birbirine karıştırma eğilimindedir. Benim en çok neyimi özlüyorsun ya da neden benimle birliktesin diye sorun.

Cevap kaşınız gözünüz ise büyük olasılık sevgi denilen şey şehvettir.
anlaşılmaz sezilir.
Anlamayın kadınlar, anladığınız zaman bırakıp gidiyorsunuz, hep ikilemde kalın o belirsizlik beyninizi kemirsin, inşallah.
ucundan göster, her gün ilerleyerek bir tarafını göster, arada bir yerlerini öp öptür yalat yala. zamana yay. sonra bakmışsın bir kaç ay geçmiş ve sana aşık.
Muhabbetini Kurduğunuz Gelecek hayalinin içinde sana da yer vermiş ise.