bugün

Yoktur oyle bir zorunluluk.

Kaslarindan baska cezbedici hicbir seyi olmayan, zekadan paradan ve yakisikliliktan yoksun bireyler icin bir zorunluluk olarak kabul edilebilir belki.
adam olma zorunluğu daha önemlidir bence.
Bak hemen geldi adamlık lazım diyenler. Kıza gelince şişman olmasın öyle olmasın böyle olmasın bık bık bık.

Neden bi şeyleri elemek zorundayız? Erkek dediğin hem zeki, hem adam, hem başarılı, hem yakışıklı, hem de kaslı olmalı efEndim.

Ama kasın boku çıkmayacak insan azmanı gibi, böyle dar tişörtlerle hava yapılmayacak. yakarım! o kadar!
Yoktur. zeki, dürüst ve ilgili olma zorunluluğu vardır.
Baba tipli erkekler her zaman kazanır.
Olmayan zorunluluktur.
Yok oyle bir sey.

Sahi lan kassiz oldugum icin mi yalnizim.
insanların büyük bir çoğunluğu bedene öncelik verir.

100 kişiden 80'i, partnerinin güzel/yakışıklı/fiziği güzel olmasını ister.

Soyut dünyada yaşayan insan sayısı hep azdır. Bu her zaman böyle olacak.
böyle bir zorunluluk olduğunu düşünmüyorum. kasıla kasıla gezen kendini bir bok sanan erkeklerin yerine götü göbeği salmış delikanlılar tercihimdir.
By çok netameli bir konu çünkü sporun aşırısı da ileri yaşlarda sıkıntı çıkarıyor kalbe. .
Kalp de bir kastır ve kassız erkek kalpsiz olur aynı zamanda o yüzden en iyisi para biriktirip bir rolls royce alabilmek.
Böyle bir zorunluluk yok sonuç olarak herkesi allah yaratmış fakat buna rağmen ne olduğunu bilip Susup da oturmazlar. Sanırsın herkül canına yandığımın. Öyle bir hava.
Göbeğim var. Mutluyum.
yok. geniş omuzlu olma zorunluluğu var.
Erkeğin kaslı olma zorunluluğu tabi ki yok.
Ama erkeklerin karşı cinste genel olarak beğendiği bazı kıstaslar olduğu gibi kadınlarda da var?
Hep biz mi şöyle kadınlar güzel böyle kadınlar güzel diyip kadınları belli bir şekle sokmaya çalışacağız? Hep onlar mı bizim beğendiğimiz fiziğe bürünmeye çalışacak?

Biraz da onlar spesifik bir şeyi beğensin.

Kaslı erkek isteğini de çok abes karşılamıyorum açıkçası, adım atsalar başlarına bir iş geleceğinden korlar hale geldikleri memlekette görünüşünde bir heybet olan erkeği yanlarında istemeleri normal değil mi?

iki dumble a bakıyor be, çok da zor değil.
Biraz da biz elimizi taşın altına koyup kendimizi beğendirelim kadınlara.
güncel Önemli Başlıklar