bugün

erkeğin en önemli haklarından bir tanesidir. ben bir erkek olarak tahrik edilmek ve o tahrike direnmek, o tahrik edilme durumuyla mücadele etmek zorunda mıyım? "olma kardeşim o zaman" diyecekler olacaktır. benim biyolojik yapım bu... engel olamıyorum ve emin olum erkeklerin %99'u benimle aynı fikirdedir. aynı fikirde olmayanlar da zaten psikolojik olarak rahatsızdır. kale almamak gerekir. "kadınlar umuma açık yerlerde tesettüre girsinler" diyecek değilim ama en azından daha az tahrik edici şekilde giyinseler belki erkeğin de bu özel alanı ruhsal ve biyolojik olarak işgal edilmemiş olacak. "bakma o zaman" tarzı eleştirilerden ve lise 2 düzeyi duyar kasmadan oldukça sıkıldım. lütfen bu tipler de gelmesin.
Bakın bunun adı çaresizlik. Bunun adı isyannnnn.
Adam haklı. Azıcık usturuplu giyinin azıcık.
Tahrik olmamak için, insan olmanız yeterli zira insan olduğunuzda isteseniz bile o hayvan dışarı çıkamayacaktır.

Ne kadar zorlasa bile bir laf dahi atamayacaksınızdır.
Hatta ona şekil şukul yapanlara bile dalabilecek kıvama gelirsiniz.

Çünkü neticede o da bir insan ve kendi düşüncesini icra ediyor, sen de bir insan ol ve ikinci tekil şahıslara bulaşma.

Konu bu kadar net.
tahrik edilme sınırını kendisi belirleyen abazanın sözde hakkıdır.

kimin, hangi giyimle tahrik olacağını sen mi belirliyorsun?
daha az derken bunu standardını kim belirliyor?

bak bu kafayla örneğin umuma açık yerde yemek yemeyelim. sokaktaki açlar tahrik olur değil mi?
ya da kışın kalın montlar, kabanlar giymeyelim. üşüyenler tahrik olur?

ben erkeğim diyerek kurtulamazsın. avrupa'daki de erkek. o nasıl hayatında olağan bir şey olarak görüyorsa bu durumu sen de sike sike alışacaksın kadınlara saygı duymaya.
Adam gayet doğru birşey yazmış. Tamam tesettür giyin demiyoruz tabiikide herkes özgür ama sırf ne kadar özgür olduğunuzu göstermek içinde baştan çıkartıcı full dekolte giyinmeyin lan. Bakmıyorum diyen ipnedir, her erkeğin ister istemez gözü kayar. Ve hiç düşünmese bile o an dekolteyi görünce aklına gelir. Şimdi diyeceksiniz ki medeni insanın aklına gelmez. AMK sokakta kedi görmesen durduk yere aklına kedi gelmez mesela, ama kediyi görünce ister istemez kediyle ilgili anıların veya görüntüsü aklına gelir.

Mesela kızlara soruyorum, sizde mükemmel vücutlu, adonisleri felan görünen bir erkek görünce hiç ister istemez bakıp da tahrik olmuyor musunuz yani? Sizde azıcık bu açıdan düşünün. Siz Nasıl ki benim gibi yakışıklı ve vücutlu birini görünce gözünüz kayıyor ve istemeden de olsa bakıyorsanız bizde aynı şekilde.

Yine tekrar ediyorum, giyiminize karışan yok ancak bazı yerlerde de dekolteyi felan abartmamak lazım. He illaki diyorsan yok herkesin dikkatini çekeceğim, herkes bana baksın vs o Zaman da baktıklarında rahatsız olmayacaksın.
güncel Önemli Başlıklar