bugün

Seçici kadındır. Hoşlanma eşiğindeki erkeğin ellerini inceleyen kadın, içgüdüsel zincirin bir parçası olarak bilinçaltı ile hareket ediyordur. Kendince kritere dönüştürdüğü bu davranış, çıkarcı doğasının gereğinden başka bir şey değildir.

Bakımlı, az yıpranmış ve güzel erkek eli; erkek doğasına aykırı biçimde az kullanılmış olmayı gerektirir. Eğer yıpranmış, bakımsız ve tırnakları kırık ise, bu elin sahibi muhtemelen bedensel bir işte çalışıyordur. Böylelikle kadın, bu düşük sınıf erkeği kendini rahat ettirecek seviyede görmez. Onun için ideal eş adayı değildir.

Işte, kadın cinsi her koşulda aslında yalnız kendini sever. Ilişkileri ise bu içgüdüsel çıkarlar ile kurulmuştur.
ne kadar suredir yalniz oldugunu anlamaya calismaktadir.
(bkz: bu ellerle mi)
yüzük var mı diye bakıyordur.
(bkz: Erkeğin ilk etapta ayakkabılarına bakan kadın)
'' baş parmağından penis boyu anlaşılır mı! ''diye başlayan şehir efsanesine inanan kadındır.

gözü ilk bakışta ellerine kaymış kadındır.
çok istedim.. unutmak istedim buğday ellerini..unutmadım oysa sen bir yalancısın.
erkeğin ellerine bakarak, antik çağlarda, kendisini koruyabilecek,avlanabilecek erkeği arayan kadındır. yok efendim bakımlı vıdı vıdı...

bir kadını mutlu etmek istiyorsanız, pişirdiği yemeğin ne kadar güzel olduğunu dile getirin.
Tırnaklarının içi pisse yol verecektir.
Boşa zaman harcamaya gerek yok.
sandığımdan daha çok kadının dikkat ettiği bir bölge eller. çok kadından duydum ellerin güzelmiş diye ama ilk diyenle evlendim.
sorunlu kadındır,

uzun yıllar roma, yunan ve hint mitolojisi üzerinde çalıştım bazı takım rus kızları üzerinde deneyler yaptım araştırmalarım sonucunda bu erkeğin eline bakma olayını türk kadınlarının uydurduğunu tespit ettim.
avını süzen avcı gibidir.
yoluncak kazı tespit yöntemidir.
Kaç yıldır yalnız olduğunu anlamaya çalışıyor olabilir.
temizmidir titizmidir diye bakiyoruz.
ellerin su gibi deyip ellerinizle oynayan tatlı yaratıktır.
31 nasırı kontrol eden kadındır. yılların acısı kendisinden çıksın istemez haklı olarak.
gayet normal olan kadındır. O ellerle sevilecek