bugün

biraz guzelsen %75 ona bakip gulumsemende içi gider.
ensesine vurup "bugün cuma enseni kapa" diyin.

o erkek sizi hayatta unutamaz.
çatal.

entry burda.

ayrıca, vay amk ne kadar kolaymış etkilenmemiz. yazdım etkileyecek şeyi, entry nerde diye sordu. hatsafhada**.
dudaklarına eğilerek; "selam janııımm" demek. tabi önce dislerinizi fircalayın vicdansızlar. yoksa yanlış etkilersiniz.
götünü başını açma edepli ol. sadece onun söylediği esprilere gülümse başkasınınkilere çokta sallamasan iyi olur.
siyah jartiyer yeter ....
(bkz: frikik nasıl kullanılır) sadece FIFA için değildir.
gülmek çok etkilidir. gülümseyin ve gidip selam verin konuşmasına izin vermeden ayrılın. o sizi bulur.
(bkz: camel toe)
Guven vermek, saadakatli olmak, ilgilenmek ve bakimli olmak.
Mini etek giymek yeterlidir.
yılışık olmamak, bakımlı olmak. bence.
Mini etek giymekle alakası yoktur o erkeği değil erkekliği etkiler. Güzel olmasa bile bakımlı olup, yakışanı giymek. Zeki olmak ve yerli yerinde espiri yapmak. Huyuna gitmek, ailesine saygı ve sevgi duymak. Sürekli değil zamanında övgüler yağdırmak. Sizden üstün olduğunu hissettirmek. Başı çekenler bunlar bana göre.
Biraz ilgi göstermenin çabuk işe yarayacağı bir durumdur. Tabi dişinin biraz göze hitap etmesi şart.
nispeten uzun bir ağızlıkla sigara içmek.
doğal ve samimi olmak yeterlidir.
Gözlerine bakmak yeterli sanırım. ilk elektriklenme o şekilde oluyor.
hanımefendiliktir.
mesaj atmak kadar kolaydır. erkekler kolay aşık olan canlılardır.
Güzel yemekler yapıp iyi bir sofra kuracaksınız sonuçta aç ayı oynamaz, niyetinizde fanfinifinfon olduğunu belli etmeyeceksiniz sürpriz olacak, erkeğiniz karnını doyurup keyif sigarasını içtiğinde otururken veya uzanırken yanına gidip "kurdum beni ne zaman yiyecek" diye söylemeniz yeterli, sonra ekşın başlasın.

Edit: kızlar eksileyip durmayın herifiniz eşek se ben ne yapayım hee ben ne yapayım?
Kadın olmak.
(bkz: meme)
içten samimi olmak yeterli olacaktır .
güzel olmanız yeterlidir. çoğu erkek konuşma şeklinizle, sesinizle, siyasi görüşünüzle, ilgi alanlarınızla vs. ilgilenmeyecektir bile. sadece ilgilenmiş gibi yapacaktır. güzelseniz çok kasmaya gerek yok.

edit: ne kadar güzel olsanız da geç cevap vermek, kısa cevap vermek veya hiç cevap vermemek (mesajlaşırken) erkeği kızdırır ve uzaklaştırır. etkilemek istiyorsanız hemen cevaplayın ve uzunca cevaplayın. onu önemsediğinizi hissettirin.
egonu yüksek tutup götünü kaldırma yeterli.
güncel Önemli Başlıklar