bugün

Bu bir algı operasyonudur. Boyle bir durum soz konusu değildir. Cinsel obje yerine finansal obje daha uygun olurdu.
Erkekler tarih boyunca ezilmiştir. Cinsiyet eşitliği yoktur. Hatta erkeklere ilk seçilme hakkı atatürk tarafından verilmiştir.

Gel gör ki şimdi ki erkeklerimiz batı özentisi olmuştur. Kas yapıp memelerini gösterip snapler atar instagrama.
Eski savaşa sırtında yardım taşıyan erkeklerimiz bu hallerini görse vatanı bunun için mi kurtardık derlerdi.

Geçen yolda gördüm adamın dizleri yırtık üstünde beyaz gömlek var düğmesini açmış gögsü gözüküyor. iki tanede kız laf attı.

Bence hakediyor oda öyle giyinmeseymiş.
en sevdiğim kız modelidir. sevişeceğiz, sabahında bir daha aramayacak.
Bazi erkekler gercekten cok obje.
Seks sonrası yataktan en önce kalkacak kızlardır. Candır. Bir ağırlığı ve karizması vardır.
Cinsel obje olarak görülmüş ve kullanılmış kızlardır.
Ayıptır; Aşk, sevgi her şeyden önemli!
görsel
Beni kullanacak birini arıyorum.
Beni obje olarak kullanın.
Eskiyeyim.
her ne kadar genel kanaat erkegin cinsellikte etken oldugu yonunde ise de, esasen kadinlar adamin hayatini duduklerinden dolayi onlar etkendirler. salakligimiza doymayalim...
çok güzel meme ve boyun emcüklerim. vibratörün biraz işlevseli bu oluyorsa bana müsade..
Yeter artık, erkekler bir obje değildir. Yeter, yıllarca sadece yataklarda kullanıldık, artık merdiven çıkarken bile güvenemiyoruz sizlere kızlar.
Kızmayacağımız kızlardır, beni de görsünler.
buna mahal veren kaşar erkekler yüzündendir. sen sikini ciinleri giyip götünü başını ortaya ser, dekoltesi göbeğe kadar inen v yaka tişörtlerle memiktoları cümle alemin gözüne sok, sonra da kızlar beni sadece bir et parçası olarak görüyor diye ağla.

kusura bakma ama erkek köpek kuyruk sallamazsa dişi köpek şaapmaz bence.
biz onun bildiği erkeklerden değiliz kızlardır.
böyle bir kızın olmadığı durum.
Nefret edilen kız tipi.

Her şey seks değil yavru ceylanım.

Bu arada herşey seks ile bitişik mi yazılıyordu acaba ?
Azcık da bizi görsünler.
Bu tür kizlari protesto etmek icin tum erkekleri istiklal caddesinde toplanip yuruyus yapmaya davet ediyorum.
aman dikkat edin beyler, sizi evlilik vaadiyle kandırıp bozmasınlar.

beni çok bozdular çünkü.
Onların göreceği tek şey erkeğin cinsel organıdır. Ona göre muamele görürler.
geçen bir tanesi beni öyle görmeye çalıştı ama nasıl bir gerizekalıysa bir türlü göremedi gitti.
Bizimde babamız abimiz var ama insan nefsi işte bakıyor

Acarsanız bakarlar beyler bilekte skinny giymek ne.
Zeki olmayan erkek kişisidir o. Zeki değilsen kibarca obje, kabaca malsın.
bunların hiç babaları, abileri yok mu diye düşündüren kızlardır.
Tv ünitesine koyacak süs objesi gibi mi görsünler canım .