bugün

K:Kadın
E:Erkek

Haftalardır ağzından "hayatım" lafı bile çıkmayan kadın günlük-periyodik kontrolünü yapar:
K: Bana 3 saattir hiç güzel bir şey söylemedin, bana bugün 4 tanecik mesaj attın.
E: Kalbimin gülü, aşk bahçemin bülbülü, (bilimum şiirler, ferhat ile şirin'ler...)
K: Tamam bugünlük oldu, şimdi bana "seni seviyorum" de.
E: Seni çok seviyorum bitanem.
K: Bu kadarcık mı?
(bkz: hadi hadi hadi hadiii) *
mütemadiyen susmamak. anlamlı veya anlamsız, önemli veya önemsiz her türlü bilgiyi paylaşmak ve bunda ısrarcı olmak.
(bkz: hanim bu aralar sozlugu okuma)
kadın olmak yeter... ilkel güdüler yapacağını yapar...
(bkz: fazla naz asik usandirir)
susmak ve susmamak.
ilki, surat asma ile birlikte olup pasif terör yaratır.

ikincisi dırdır kategorisine girer ki, arada söylenmiş doğrular varsa bile laf kalabalığından güme gider.
hergün alışverişe çıkmak, erkeğin kredi kart limitinin 2 günde tüketilmesi...
dır dır etmek, maç izlemesine engel olmak, annesiyle tanışmak istemek, surat asmak, sürekli kapris yapmak, bir türlü memnun olmamak, sex sonunda "beğenmedim" demek. bunlardan en az 3 tanesi tekrar edilirse, bezmeyi bırakın şehri terk eder. (bkz: who is the next).
beraber melekler korusunu izlemek.
hayatta bir kere ne ilk nede son cümlesini kurmak için yaratılmış olan sözde varlığın başvurduğu herhangi bir an. sevişmenin normal bir ihtiyaç olduğunu savunup, vucudunun su oranını sikmenin insancıl bir davranış olmadığını taş çatlasın 3 gün sonra anlayacak olan karşı cinsin erkeğini bezdirme arayışa girmeyeceği açık ve nettir.

- birisi veya birileri seni dinliyor diye saatlerce kafa siken varlık olmamın alemi yok değil mi ?
- hayatta herkesin herkesi sevdiği gerçeğini unutup ilişkiyi götünden anlamış sevgili olmak neden ?
- o'nun kadını oldum diye ezik triplere girmek neden ? sikilmek sanat değil be gülüm
- seviştim bu benimle evlenir cümlesini düşünmüş birey olmak salaklık değil mi ?
- ağlamaktan rimelleri akmış eski sevgili ağlaklığı sempatik değil acınası gösterdiğini fark etmek ne kadar zaman alır?
- zevkini çıkarayım derken kasmak neden ?

hayat bu kadar basit mi soruna bi nevi cevap bünye.ayrıca kızsızlıktan ölen kimseye rastlanmadı...

- yol bi yere gitmez
- sıtarbuks da kahve içsek ?
dır dır etmek falan değil, inanmayın bu erkeklere, yok öyle bir şey. o doğanın kanunu, kadın ister, dır dır eder yeri gelince, kapris yapar. bokunu çıkartanları ayrı tutuyorum tabii. fakat asıl bezdirme, bunların tam tersini yaparsanız olur, yani hiçbir şey yapmazsanız. ilgi göstermemek mesela, göstermeyin ilgi, arayıp sormayın. bezdirirsiniz. fakat bu bezdirmenin sonuçları iyi olmaz, erkek kısmını rahat bırakmamak lazım çünkü. kötü veya iyi insan olmakla alakası yok, boş bırakmayacaksın, ne yaparsa yapsın moduna girmeyeceksin. yoksa sen zararlı çıkarsın.
(bkz: hangi erkeği yav)*
ota boka trip.
vermemek. gönlünü tabi.
sokakta dolaşan kediden bile kıskanmak.
- eve bıraktığın için teşekkür ederim.. istersen yukarı gelde bir kere vereyim
- nee!..
- yani bir fincan kahve vereyim
- haa..
- hem de arkadan...
- nee!..
- yani önden meyve kahve arkadan
- haa...
- sabaha kadar...
- nee!.. *
(bkz: dır & dır) * * *
(bkz: trip)
ağlayın bol bol,
nedensiz ağlayın ama en etkilisi bu.
niye ağlıyosun diye sorunca da yok birşey diyip daha çok ağlayın,
sonrasında da sen beni sevmiyorsuna döndürün olayı *
uzaktaysa sürekli arayın. yanınızdaysa aşırı ilgi gösterin.