1. 1.
    Bu isimle yeni bir dizi tanıtıyorlar star'da. Gözüme takıldı bir izledim tanıtımını, konuyu anladığım an "yaaaa allah sizin belanızı versin o****u çocukları sizi" diye haykırmama sebep oldu, ki çok zor küfür ederim herkesin yanında da etmem öyle.

Evet, yine zengin, yakışıklı ve umursamaz erkeğe aşık olan aptal kız konulu yaz dizisi! Yine mi? Evet lan, yine! Yine mi aynı oyuncular aynı rollerde? Evet yine aynı oyuncular aynı rollerde!

Bu dizileri izleyen aptaldır, boş insandır, net söylüyorum. Lan sinirden gülüyorum ahshha ya yine zengin holding sahibi adamın oğlu erkek yine o çenesiz kız lan yine aynı anasının a**.

Ülke giderek distopyaya dönüşüyor.
    13 -4 ... utraya mokri
  2. 2.
    (bkz: sakin ol şampiyon)
    3 -2 ... zeynanin yancisi
  3. 3.
    bu tip diziler yüzünden kanallar battı, yöneticiler görevden alındı ama hala yapıyorlar. ilginç.
    2 -1 ... istebuarimaya
  4. 4.
    Adı üstünde yaz dizisi zaten. Anca yazlıklara, tatillere, denizlere, parklara gidemeyen asosyaller evde kendi hallerine ağlayıp bunalıma gireceklerine bari kafalarını yormadan bir şeyle meşgul olsun diye çekilmiş ne bekliyorsunuz. Allah bilir kanala maliyeti bir haftalık reklam kuşağıdır.

Bu arada yaz dizisi deyip geçmeyelim geçen yazın dizisi No.9, Fox'u da yapımcısını da zengin etti.b
    2 -2 ... asuregibisurat
  5. 5.
    ergen dizisidir fragmandan da anlaşıldığı üzere.
    -1 ... buraninmuhtaribenim
  6. 6.
    Demet Özdemir neden mevsimlik işçi gibi sürekli yaz dizilerinde boy gösteriyor? Yazla başlayan kışla biten ege dizilerinden kurtulduk derken bir de zengin patronuna aşık olan fakir kız dizilerinin olmazsa olmazıdır demet. Nitekim bu dizide de zorluk çekmez, tecrübeleri var neticede.

Çöp dizi.
    20 -2 ... essy
  7. 7.
    Fena halde Kiralık Aşk'ı çağrıştırması ikisini de Meriç Acemi'nin yazması olabilir mi? Kızın paraya ihtiyacı var, kiralık aşk'ta abisi bunda babası yüzünden ve fena halde alık ama aynı zamanda çok zeki. Bir nevi oxymoron. Kiralık Aşk'taki gibi dövmeli iyi vücutlu genç bir patron bolca vücut frikiki veriyor ve ona aşık eleman kız birbirini tanımadan öpüşüyor. Allah belanızı versin diyorum, yaratıcılığınıza da size de....
    16 ... bonpourlorient
  8. 8.
    No: 309'daki kadroyu almışlar hooop buraya koymuşlar ismini de Erken Kuş yapmışlar, kalan her şey aynı, sakarlıklar bile.
    5 ... asuregibisurat
  9. 9.
    neden izlenir ki diye sorgulamalara düşüren dizi.
    5 ... emara
  10. 10.
    Bu tarz dizilere maruz kalinca iq dusuklugu yasiyorum. Su an da onlardan biri.
    6 ... louisa clark