bugün

kesinlikle ve sadece baba evinde yarım bırakılan arzuların, koca evinde tamamlamak isteğinden ileri gelir.
kızlar için söylüyorum: genellikle karşısındaki adam kendisinden yaşça büyüktür ve zengindir. 
kocasının parası ile tüm isteklerini gerçekleştirme çabasına girer.
yaşıtlarının evlendikleri yaşta boşanacak olan kızdır.ayrıca okumamıştır ileride çok pişman olur.5-10 tane çocuk yapmasa bari.
arkasında hiç bir zaman mutlu olamayan çocuklar bırakarak boşanmakla sonuçlanır yüksek ihtimal.
eğer isabetli eş adayını bulduysa bir ömür boyu mutlu olacak kızdır.
Mecburi degilse cahil kasaba kafali bir suluktur.
kısacası aptaldır.. açık ve net.. 27 den önce evlenen kız da 29 dan önce evlenen erkekte akılsızdır.. ondan sonra çok zırlar bunlar vay efendim niye evlendim gençliğimi doya doya özgürce yaşayamadım diye.
bu kadar evlenme delisi olmayın bir bok yok evlilikte mutlu evlilik diye bir şey zaten hiç yok hayallerde yaşamayın.. hele de 18-22 yaş arası evlenenleri görünce çıldırıyorum bacaksız veletler.
daha 19-20 yaslarında memur olmus, para kazanan kızsa olabilecek durumdur.
genelde kocasıda aynı statude bı insan olacağı için maddiyat sıkıntı olmuyo evlenmeye karar verirken.
benim tanıdığım üç örneği vereyim
biri akrabam bir bakanlıkta genel müdür yardımcısı işvar,kariyer var,para var ama yaş 43 koca yok.
öbürü il milli eğitim md yrd. iş,para,kariyer var, koca yok.yaş 42.
bir başkası banka müdürü. hepsi var koca yok yaş 38,
geçenlerde biri umreye gitti. beni aradı görüştük. bana dua et dedim. bende kendime dua edeceğim dedi. zengin yakışıklı,kariyer şartlarından vazgeçtim koca olsa yeter dedi.
her şey zamanında olmalı.
Şimdi yorum yapmak için şunları bilmemiz gerekir ki kız kiminle evlendi? Eğer kız zengin kendinden büyük biriyle evlenmişse kesinlikle geleceğini kurtarmak için ve rahat etmek için evlenmiştir fakat severek biriyle evlendiyse ve yaş farkı fazla değilse aşk vardır.

Erken yaşta doğru kişi ile evlenmiş ise hayatı mutlu geçer ama erken yaşta kim doğru kişiyi bulmuş ki?
18 inde evlenen kızımız hakkikaten nasıl evleniyorsunuz ya nasıl bir psikolojiyle anlatın biraz dinliyorum ben bu yaşımda daha evde kardeşimle kulaklık kavgası yapıp onu deli etmenin yollarını ararken.
Yaptığı hatanın bedelini duble ödeyecek kızdır.
Belki mutlu olan kızdır. Niye herkes mutsuz demiş ki?