1. ?.
  kimi sözlük yazarlarının beyinlerine artık pc karşısında kalmaktan oksijen gitmemesinden dolayı olduğunu sandığım durumdur.
  ya anlaşılamıyor yada eksi oy geliyor tüm gün yemediğin eksi oyu 2 saat içinde yiyorsun çaresi var aslında o saatlerde çevrımdışı olacaksın yoksa sabah sabah felaket tellalı gibi sözlüğü açan yazarlardan eksi oy yiyorsun. *~~
  -4 ... sirfairytale
 2. 1.
  (bkz: vur ha vur)
  1 ... mevta
 3. 2.
  online yazarlar arasında sabahları varlık gösteren 40-50 ki$i arasındandır bu eksici arkada$. dolayısıyla bir eleminasyon yapıp kendisini ortaya çıkarmayı kolayla$tırır. vakti olan gözlemleyip if$a ederse bilumum yazar kendisine bahtiyar olacaktır.
  1 ... spitneybears
 4. 3.
  uyuz bünyenin sonucudur. bunlar adamda iştah falan da bırakmaz.
  1 ... la paz
 5. 4.
  erken saatlerde az entry girildiğinden, yazdığınız saçma şeyleri, bitişik yazdığınız soru eklerini, bitişik yadığınız dahi anlamındaki de'leri herkesin görmesinden kellidir bu durum. prime time'da ise yazdığınız şeyi online olanların az bir kısmı görür. görse eksi verecek kişi görmez entrinizi.

  o yüzden "sabahları insanlar mal, beni anlamıyorlar" bakışı pek gerçekçi değil.
  ... mevta
 6. 5.
  gecesi çoğunlukla kötü geçen yazarlardan, geldiğini düşündüğüm bir olay. daha entry sol frame ye düşerken hemen basıyor eksi yi. hayır kardeşim bir ben miyim hatalı. bakıyorum onun bunun girdiğine hatalar diz boyu. hem burası tdk. da haberimiz mi yok yanlış yerdemiyiz anlamadım.*** *
  1 ... senyolcubenhanci