bugün

yaptığı hata sonucunda tüm emekleri boşa giden ve de arkadaşları arasında alay konusu olacak canlı bomba.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=237209
(bkz: sezaryen)
aziz yıldırım...her sene üç kupa birden diye başlar üçü de erken patlar...
ölmeden önceki son işini de elini yüzüne bulaştıran şahıs..
hatta o kadar erken patlamalı ki bu bomba taaaa anasının .mındayken patlamalı. o derece erken olmalı.. ne güzel olur.
(bkz: içinde patlamak)*
(bkz: müstahak)*
(bkz: babayı almak)
akabinde, renklerini ve niyetlerini apaçık belli etmiş hainlerin, aşağıdaki gibi açıklamalar yapması muhtemel hadise.

osman Baydemir: Acımız büyük. Şehidin ailesine başsağlığı diliyorum. Belediye araçlarını gönderdim cenaze için.

Yaşar Kemal: Bir gerillamızı daha kaybettik.

Yusuf hayaloğlu: Bu şiir "Kancık pusuların belası" * kardeşime armağan olsun.

yazarın yorumu : topunun....

(bkz: lan ben neyse bir sey demiyorum)
(bkz: sıkıntıdan patlayan canlı bomba)
-olum patliycan lan yavaş yürü...
+sen 40 dakkaya kurdun dimi...
-yok lan 15 dakka sürmüyomuydu orası...
+allah belanı versin lan kaçma beraber patlicaz....
son arzusunu gerçekleştiremeden,amacına ulaşamadan hakkın rahmetine ulaşmış mutemelen kafası güzel (haplı) insandır.ne hakkın rahmeti ya pardon cehennemin dibini boylamış yazacaktım.
görevini yerine getiremediği için utancından arkadaşlarının yüzüne bakamayacak olan bombadır. belki cehennemde karşılaşınca hesap sorar başkanı kendisine.
artık canlı olmayan bombadır.
keske butun canlı bombalar boyle olsa erkenden patlasa. *
HAYATTA Ki EN DOĞRU iŞiNi YAPMIŞTIR.
pkk/kongra-gel'nın yetenek abidesi canlı bomba kadınları bunlara örnektir. bu malların çoğu eylemini gerçekleştiremeden, daha patlayıcı yüklü yeleği giyerken fünyeyi ateşleyip (bkz: rdx) havaya uçardı. kendi kendine boş alanda havaya uçup da parçalanmış ve etraftaki binaların da üzerlerini yanık et parçalarıyla doldurmuş bu dallamalar bir 90'lı yıllar klasiği idi... sürekli haberlerde olurdu, bu kadınlardan biri en son 2003 senesinde ankara kızılay'da ziya gökalp caddesine yakın bir kafenin tuvaletinde yeleğini giyerken havaya uçmuş, binanın yan cephesinde 5 metrelik bir delik oluşmuş ve sokak fayans parçalarıyla dolmuştur... ha gönlümüzden geçen de bu zaten, boş alanda bol bol uçursunlar kendilerini. helaldir sevaptır...
(bkz: kendi basini yer insallah)
söz konusu kişinin geciktirici kullanmasıyla çözülecek problem. (bkz: erken boşalmak)
keşke o yola hiç düşmemiş ya da düşürülmemiş olsaydı da ölmeseydi denilesi insan.
5. nesil yazardır. hoşge.... kaçın lan!
ağrı dağı efsanesi gibi bir romanı yazabilen bir adam, nasıl olurda bu adamlarla aynı safta olur.
yanarım yanarım bir buna yanarım, birde patlamaya erken diyen gazetecilere.
bomba takıldığı sırada patlarsa daha da komik bir duruma sebebiyet verecek şahıstır kanımca. *
(bkz: erken boşalan canlı erkek)
achmed the dead terrorist skecinde achmed'in başına gelen olaydır.
--spoiler--
i had a premature detonation.
--spoiler--
--spoiler--
I set the timer for 30 minutes, but it went off in 4 seconds! You know what that's like, right?! Mr hurricane!
--spoiler--
en iyi canlı bombadır. ölüdür.