bugün

yola gidileceğine işarettir.
aslında erken kalkınca hayatım düzene girmiş gibi hissediyorum ama benim için en zor olan şeylerde biri çünkü uykuya fazlasıyla bağımlıyım.
Sen yıllarca home Office çalış. Sonra minnak bir yaramazı okula bırakmak için uyan. Hayattaki en büyük zulüm erken kalkmaktadır.
Çok zor ya. Uyanmak sorun değil bak ama kalkmak çok büyük sorun. Ama mesela bugün sabah altıda kalktım sabah saatlerinde sanki evren sadece benim için dönüyor gibi, çok huzurlu.
bünyem alışmış hep erken kalkarım bence iyi bir şey erken kalkan erken yol alır.
işyerimin uzak olması nedeniyle hafta içi mecbur olduğum aksiyon.
yapıldığında insana bir günde adeta iki gün yaşamış kadar vakit ve mutluluk veren uyanma biçimi. Sabah beş buçukta uyanıp kahve içemediğim bir günü düşünmek bile kişiye ızdırap vermektedir.
geç uyanırsam günümü bitirmiş olurum düşüncesiyle hep erken uyanmışımdır.evet.
Yol almak.
Sabaha özel değil, bir senedir böyle.
görsel
hiç kalkmamaktan, iyidir.
Ergen kalkmaktan iyidir.
Çok güzel birşeydir aslında. Hadi ordan diyebilirsiniz ama deneyin görürsünüz. 1sabah da olcak iş değil bu eğer iş güç okulunuz yoksa ilk günler acayip zorlanirsınız. Yeni bir alişkanlık kazanmak için 40 kere tekrarlamak lazimmiş daha fazla dayanamiycam barış özcanın 2016 da çektiği videoyu izleyin şimdi diyorum da iyiki o video izlemişim . öglen kalkmak mutsuzluğa neden oluyordu. Neyse ilk günler zorlanırsınız diye dişarı çıkın evde uyuya kalırsınız gün doğmunu çekin spor yapın falan aliştıkça seversiniz yada unutun bunları yatın uyuyun tembel olun seçim sizin.
Gün doğuşunu izlemek ve ıssız sokaklarda belirmeye başlayan hayatı gözlemlemek dışında bı tadı olmayan işkencedir.hava buz gibi olur yaz değilse.kesinlikle erkenden kalk işinin başında ol kuralının erdem falan olduğuna inanmıyorum.bildiğin iş yeri sahibi biraz daha zengin olsun diye sabahın köründe kalkmaya zorlanan köleleriz.ama biz işimizin değil isteklerimizin kölesiyiz.zorla yaptırılan kölelik bitmiş olabilir ama kölelik bitmiş değil.
Bu sabah yapacağımdır. Ama sözlük izin vermiyor..
Sayılı nefret ettiğim şey vardır. Bu da onlardan biri..
Tıp Mühendisleri de erken kalkar.
Zor canım oku oku sabahın köründe kalk, gerçi ben spor yaptığım için haftasonu da dahil hep sabah 05:30da kalkıyorum neyse fit erkek arayan kıslar eqlesin.
insanı dinç yapar, alışkanlık yapmak lazım.
böyle bir alışkanlığı olmayanlar, erken kalkarak bioritmleriyle ara sıra dalga geçebilirlerse erken yatmanın da keyfini çıkarabilirler.
berekettir.
Günü verimli geçirmenize ve sanki zaman yavaş geçiyor gibi hissetmenize sebebiyet veren husus

Günlerini boş geçiren bir aylak insan olarak beynim Error verdi saatin hala geç olmadığını görünce

Bu sene artık hayatıma sokmak istiyorum bu huyu. barış özcanın 2018 takvimini de indirdim. Zinciri kırmamak umudu ile.
erken kalkanın yol aldığı söylenir hep. bence de doğru. bir süre sonra trafik felç oluyor maalesef.
22:30-03:45 arasi hic degismeyen uyku aliskanligina sahibim yillardir. Kaliteli gun gecirirsiniz. Gece ayakta olmanin hic bir espirisi yok zira.
Son 3 gündür akşam 21:00-22:00 gibi uyuyup sabah 4-6 arasında uyanıyorum. Şimdi farkettimde biz günleri hep uykuya veriyormuşuz.
ömrüm boyunca yaptığımdır, artık alışkanlık yaptı.
güncel Önemli Başlıklar