bugün

erken yada geç farketmez boşanmaların asıl sebebi maddi sıkıntı ile başlayan mutsuzluk ve şiddetli geçimsizliktir. ana, asıl ve tek neden maddi geçim sıkıntısıdır. konu kilit.
Bir nedeni de kesinlikle otuz bir. Mastürbasyon sekse tercih ediliyor bazen.
Evlenmek için evlenmek.
Sarsılarak boşandım.*
Uzun süren nişanlılık veya sevgililik.
aşık olmadan sırf evlenmek için evlenmek.

ya da çıkar ilişkisi için evlenmek.
iş hayatı ve sosyal hayattaki sorunlar is hayatı yoğunsa ve karınıza ilgi gösteremiyorsanız bu gayet doğal nedendir ikicisi sosyal hayat sosyal hayatta erkeğin bayan kadının erkek arkadaşları eşler için hep soru işaretidir eve geç gelince acaba beni bu adamla mı aldatıyor ya da bu kadınla mı aldatıyor diye sorular mutlaka gelir

üçüncüsü kaynanaların aileye çok karışması bu zaten başlı başına bir sorundur mümkünse aileler bence ailelerinin bulundukları sehir değilde başka bir yerde yaşamalılar diye düşünüyorum gözden uzak sessiz sakin bir şekilde.
Şiddetli geçimsizlik. Evet.
birbirlerini tanımadan sadece anlık hareketleriyle aşık olup evlenen insanlar istisnasız daha çabuk boşanır.

sevgilinizle alışverişe, seyahata çıkın, spor salonuna gidin birlikte.

bi insanı yorgunken, kaybetmişken, kazanmışken, en sinirli olduğu hâlde görmeden kararlar vermeyin.
bazı anlar kendimizi gizleyemeyiz, ne kadar mükemmeli oynamak istesek de olmaz.

o anları gözlemleyin mutlaka. sonra dayak yiyen merve ya da berkecan tarafından aldatılan biri olmama ihtimaliniz artar.
Birbirini tam tanimadan ve hayattan beklentilerin farklılığı.
(bkz: erken boşalma)
güncel Önemli Başlıklar