bugün

Bir yerde okumustum. Hayat boyu sabirsiz hizli eylemde bulunmanin etkisi oldugunu soyluyordu. Mesela cocugun cikolata aldifinda bir kismini yedikten sonra kalani baska zamana birakmayip hemen bitirmek gibi. Diger yonden zevkten ziyade skora yonelmeye beynin zorlamasi gibi. Bir gecelikten ziyade uzun vadeli iliskide sorun cozulur ama partnerin sabirli olma zorunlulugu var gibi.
ebeveyne yakalanma korkusuyla bir an önce boşalmayı hedefleyerek yapılan masturbasyon da etkili oluyor diye okumuştum.
kafada fazla kurmak. kadın vücudunu tabu haline getirmek.

oğlum vallahi bak bir fark yok lan. göt-meme yani. yapmayın bu kadar heyecan.

not: bizim kuşak için cine 5'in 6 dakika şifresiz emanuella vermesi.*
çıkış çapının büyük olması. vananın cinsi de önemli tabi ki : sürgülü vana yerine kelebek vana şart .
(bkz: erkan boşalan)
kesinlikle bir özür değildir. kalıcı değildir, gerekli egzersizlerle aşılabilir. tedavi değil, egzersiz. ancak kadınlarımız kendileri muhteşem olduğundan bunu erkeğin üstüne atmakta onu daha da kontrolsüzleştirmektedir. partnerine yardımcı olması gerekmekte.

örneğin sürekli "nolur bu gece de öyle yapma", "aman bilmiyor muyuz ne olacağını" dememeli, televizyonda nefes tutma rekoru haberi çıktığında "bak bu bile senden uzun sürdü" gibi muhabbetlere girmemelidir. karşınızda böyle bir erkek gelirse onu cesaretlendirin. genellikle ikinci üçüncü ütüde işler rayına oturur.

değerli bu dertten muzdarip arkadaşlarım, bunun üstesinden gelmek özgüvenle oluyor. ve yeterince tatmin olmakla. eğer seksi hayatınızda amaç olmaktan çıakrtıp normal bir aktivite olarak görmezseniz bunun üstesinden gelemezsiniz.

beyniniz bir kez sonuca odaklandı mı süreci görmezden geliyor. süreç de karşı taraf için önemli. seks hayatınız eğer tek taraflı olmuşsa uzun yıllar boyunca işin bu kısmını hiç düşünmüyorsunuz tabi.

eğer size bu konuda baskı yapan partneriniz varsa vurun tekmeyi, istediği gerçekten siz olsaydınız size yardımcı olmak için uğraşırdı.

(bkz: ben değil bir arkadaş)