bugün

öncelikle sanıldığı kadar kötü bir şey değildir erken boşalma. insan denen yaratığın, yaşam süresi göz önüne alındığında, saatlarini yada 1 saatini sexle heba etmesi çok büyük kayıp. bunun sırnaşması var, ön sevişmesi var, gelişme bölümü var, sonucu var, orgazm maymunluğu var. sigarası var duşu var, durum değerlendirmesi var... 2 saati bulur nerden baksan. çok uzun bir süre. insan olarak kısa ömrümüzü böyle boş beleş şeylerle heba etmeye hakkımız yok. erken boşalan candır. ben çocukluğumdan beri erken boşalıyorum, çokta memnunum. hiç bir zararını görmedim. bu döl denen sıvının memba sende olduğuna görei sal gitsin, geldikçe koyver, kasmaya lüzum yok. yine birkir o. seksin mi geldi? partner de varsa, mekan hiç mühim değil, durakta otobüs beklerken bile 30 saniyede işini görebilirsin. sıyır donu, kaldır aleti, git gel, git... dur... gelme... topla donu çek fermuarı, yak sigarayı. otobüs beklerken yakılan sigara candır. hem orgazm sigarası hem otobüs bekleme sigarası.

süper faydalı bir durum şu erken boşalma. işim gücüm var benim, 10 saniyelik orgazm zevki için 2 saatimi heba edemem, vaktim kıymetli. şu an üzerinde çalışıyorum. başarabilirsem, düşünce gücüyle boşalacağım. evde, işte, toplantıda bile boşalabilirim bu şekilde. zaman kaybetmeden. dedim ya vaktim değerli benim. şu entryi girerken bile boşalabilmeli insan dediğin. vasktimiz kısa. hepimiz ölücez.
(bkz: pollyannacılık)
bu sacaklarda insanı çok yormaz.
- off yaa yine erken boşaldın.
+ maça yetişeceğim zaten kızım, acelem var.
- formayla sevişmenden anlamalıydım.
(bkz: dereyi görmeden taşşakları sıvamak)
kapımı daha çok kız çalar, bana faydası bu. siz erkenden bitirin işinizi.
Erken bosanma. (bkz: bekarlik sultanliktir)
(bkz: vakit nakittir)
normal bir insana dönüşme sürecini hızlandırmasıdır elbette.
angarya ise kurtuluştur.
(bkz: optimist)
birkaç dakika erken uyumak = sabah işe, okula geç kalmamak.
+mehmet yine erken geldin
-napim kızım, sende yapsak suç yapmasakta suç.
-ne emmeye geliyon ne gömmeye hafize.
evrimsel açıdan incelersek çocuk yapmak için yapilan cinsellikte kisa yolu kullanmaktir. ayrıca ekstra enerji sarfiyatini önler ve erkeği sonuca hızlı ulaştırır.

özet: erken boşalmak faydalıdır.
seks işçilerinden başkasına faydası yoktur.
Boynuzlarınız cıkabilir. Bu da size evrim yolunda güç ve avantaj sağlar.
kadını memnun edin de ne bok yerseniz yiyin.
Kendinizi avutmayın. Daha içine girmeden boşalan adamın kime ne faydası olacak?
olası bir tecavüzü önleyebilir.
kadının açısından çok faydalıdır sizinle bir daha işi olmayacağını öğrenmiş olur böylece.
(bkz: derken boşalma)

- aşkıleşkolottom sevişelim mi ?
+ sevişeliaahhhhhhh
- yuh ya bari dokunaydın bi..
Zamandan tasarruf.
zamana karşı yarışıyoruz ve gidip gelirken harcadığımız zaman bize maliyet olarak geri dönüyor. ecnebiler bu maliyete "condom wearing down cost" diyor.