bugün

arkadaşlar arasında one minute lakabı ile anılır.
(bkz: erken boşalan erkek yok geç boşalan kadın var)
erken boşalan kişinin hazin sonudur. not diye de eklemiştir sanki fenerbahçeliler 4-5 saat pompa yapabiliyor imajı vermeye çalışmıştır.

dikkat et bebeyim elinde patlar.
Garson olabilir.

Not: incedir, zorlama beyni yakarsın.
Heyecanlanmıştır, üstüne gitmeyin. Ilk elin günahı olmaz. Arap atı gibi sonradan açılacaktır belki.
başlarda olur. ilk defa eşinize alışma döneminde aşırı heyecana bağlı erken boşalmalar normaldir.. sonra güven ve karşılıklı bağın temelleri atıldıktan sonra eskisi gibi aşırı heyecan olmaz. kalp eskisi gibi yorulmaz.

tansiyon yüksekse erken boşalma kaçınılmazdır..
zaten cinsel isteğin en tavanda olduğu anlar tansiyonun yüksek olduğu zamanlardır.. tansiyon yüksek olduğu için kalp daha güçlü atar, normale göre 5-6 kat daha çok tahrik olursunuz.. akabinde ilişkiye girerseniz daha 2. dakikaya gelmeden...

yemek yedikten en az 3 saat sonra.. ya da kendinizi ne zaman iyi hissediyorsanız o zaman cinsellik yapın. özellikle gençler tansiyonunuz 12-8 in üzerindeyse hem sağlığınız hem de erken boşalma sorunu olmaması için başka bir saate erteleyin.

eğer tansiyon normale dönerse tahrik olma olasılığı da azalacak. az önceki hayvani cinsel dürtü yerini olsa da olur olmasa da olur duygusuna bırakacaktır.. ama erkekler bu konuda bencil olduğu için hep kendi zevkini düşünüyor. sende zevk al ama karşı tarafta alsın 2 dakika çok tahrik olacağına 15 dakika normal bir ilişki yaşa..

son olarak hangi bölgeye ilgi duyuyorsunuz ( fetiş ) hemen ona yumulmayın.. fetiş unsuru erken boşalmaya sebep olur..

ve tabi her ne kadar anlatsak toplum olarak cinselliği tabu olarak gören bir milletiz.. çocuk yaştan itibaren karşı cinsi ütopya gibi algılayıp bilinçaltımıza bastırıyoruz.. ülkede çocuk yetiştirmeyi bilmeyen aile egemenken bu sorunlar epey devam edecek gibi gözüküyor..
ülkede atıyorum yetişkin 20 milyon erkek varsa 19.999.000 tanesinin "40" dakikanın altında boşalmadığı göz önüne alınınca bizim ülkemizde pek olmayan erkeklerdir.

40 dakika.. çiftliğe aygır diye versen sırıtmaz bu arkadaşlar. kime sorsan en az yarım saat birleşme durumunda kalıyor. ama desen ki 5.kata koşarak çık veya 10 km koş yarısında tıkanır kalır performansı yetmez. iş cinselliğe gelince herkes damızlık herkes ivan drago ile maça hazırlanan rocky gibi güçlü kuvvetli *
(img:#482876)
ilki hariç. ilkinde herkes mazur. ikincide telafi etmelisiniz.

Yazık erkektir. Sakin olmalıdır.
sağlıklı bir cinsel ilişki gerçekleşmeden boşalan erkektir.

23 yaşında bir erkek olarak şunu tüm yürekliliğimle söylüyorum ki, türkiye toplumunda boşalma süresi ve cinsel uzvun boyu hakkında konuşulanların %99’u yalan, eğer siz bu süper kahramanlara inanacak olursanız benimki niye şu kadar cm, bülent beline doluyormuş diye üzülür, tüm mahalle 90 dakika gidiyor geliyor ben niye 9 dakikada tükeniyorum diye düşünürsünüz.

yalan dostum yalan.

ha ideale gelecek olursak, ön sevişme dahil 20 dakikalık kaliteli, verimli bir ilişki derim.

bizim erkeklerimize kaliteli seks deyince anladıkları tek şey uzun süre boşalmadan motor gibi git-gel yapmak oluyor ama, kalite dediğimiz de tam olarak o değil. bu olsa olsa ilkel kabile kalitesi olur.
Maşallah herkeste profesyonel sevişken. Haydar dümen hepsi
Kalifiye garsondur.
Orgazm bağımlısıdır.
(img:#912395)
burada sözü edilen cüzdan olsa gerek, bırakın boşalmayı ne kadar çabalarsan çabala dolmuyor bile.
güncel Önemli Başlıklar