1. 1.
  bunlar, genellikle "ben zaten hep erken boşalırım ayça" diyemeyen erkeğin, ardına saklandığı bahaneler oluyor. hepimiz zamanında saklandık bunların arkasına diye genelleyemem ama ben mesela bir tanesini anlatayım:

  lisenin bittiği yıl, takriben 1997! ilk ilişkisinde en çok hatunun elini tutabilmiş, yanaklarından öperken bile fenalaşan bir civan delikanlı. böyle taşı sıksa suyunu çıkarır ama. hatun kişi liseden arkadaş, belli ki er kişimizle sevişecek. ama nerdeee? herif utangaç, badak işte bildiğin badak. tabii ki erken de boşalıyor çünkü badak, kadınlardan çekiniyor, ilişki tecrübesi yok. ama azim yapılmış, bu iş bitecek.

  kızla birlikte eve gelinir, anathema kaseti atılır müzik setine. cd filan çok bahalı işlerdi o zamanlar, herkeste yoktu. tabii genç erkek evladımız anathema nedir hiç anlamaz, ama hatun kişi geleceğinden ötürü entel görünmek gerekir. oysa, lan anathema'nın nesi seni entel gösterecek ki di mi ama?

  biralar çıkarılır dolaptan ama, eve daha önce bira girdiği vaki değildir, hepsi hatuna karizma yapmak içindir. içkiler duyumlanır, yakınlaşma başlar. civan mert oğlumuz kızı öyle yamuk yumuk öper ki, kız kıllanır bu durumdan ama ses etmez, çünkü erkek evladımız ilk defa bir kadını öpmüştür.

  ancak, porno filmlerden öğrenilen hayat gerçekleri vardır, hatunun üzerindekiler çıkarılmalıdır. fakat, arada südyen gibi kocaman bir engel vardır, açılmaz kopçası namussuzun. uğraşılır, ter içindedir çocukcağız, ama halledilmelidir bu iş. sonunda, direkt açmadan yukarı doğru çeker sütyeni ve oooooops!! "meme lan bu, hem de canlı canlı" diye içinden geçirir. neredeyse boşalmak üzeredir.

  sonra tenler çırılçıplaktır. artık içeri girme vakti gelmiş, meçhûle giden geminin limandan kalkma vaktidir. alti kere gidip yedi kere gelmek sonrasında, civan kişilik boşalır, kız bir şey anlayamaz ve sorar:

  - ne oldu canım, bir şey mi var, devam etsene?
  - yyaaaani ben ayça * şimdi şey oldu.
  - ya hasta mısın? yüzün sapsarı oldu.
  - ah evet ya dün acılı adana yemiştim, midem çok kötü, ondan şey oldu zaten, erken oldu.
  - ah canım ya geçmiş olsun!

  tabii kız yedi mi bunu? yemedi. çünkü neden? sen hasta olsan o biraları nasıl içecen? o hatunu nasıl eve getirip anathema dinletecen?

  kız bir daha aramadı sormadı dostlar! ağladım ama fayda vermedi, gitmişti bir kere güzel memelerini de yanında götürüp. ve ben ne zaman bir kadınla sevişsem o gün aklıma geliyor ve boşalamıyorum, olmuyor..
  5 -5 ... makbule tokmak ve adolf hitler
 2. 2.
  günlerdir bu anı bekliyordum.
  ... anto
 3. 3.
  (bkz: aşkım ne yapayım o kadar seksisin ki)
  -1 ... brunglace
 4. 4.
  (bkz: elektrikler kesikti çalışamadım)
  1 -1 ... quafin
 5. 5.
  (bkz: inan çok zevk alıyorum seninle)
  1 ... lolita lempicka
 6. 6.
  iki gündür tetikteydim zaten, sende o kadar güzelsin ki.
  ... grafikirimgeldi
 7. 7.
  erkek:ahaha ilk defa başıma geliyor inanır mısın??
  kız iç ses: hadi ordan ilk defada da öyle demiştin...
  kız: hadi ya..!
  ... glazada
 8. 8.
  1. zemin cok kaygandi. oynamaya elverisli digildi. yoksa 90 dakikam var en az.

  2. sen ne diyosun 21 yillik dolu tabancayim ben be.

  3. sana gore erken o hayatim. sure tuttum tam 35 saniye dayandim.

  4. okadar diyorum sana bukadar seksi olma diye!
  ... floridalinamik