bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  abi ben harf hatası falan mı yapıyorum? nasıl açılmaz bu başlık? biz erkekler, taşlı sopalı kavgalara gidecek, sünnetçinin usturasının önüne yatacak, elimize paslanmış ordu keleşleri alarak nöbet tutacak kadar "cesurken" böyle konularda nasıl kendimizden uzak olabiliyoruz?

  allah allaaa. hala başlığı yanlış açtığımı ümit ediyorum. yetkili ya da moda denk gelirse bi zahmet taşıyıversin.

  ısrarla, kasten, hatta taammüden buyuruyorum ki, her erkeğin başına gelendir.

  vakti zamanında şahane bacakları olan bir kız arkadaşım vardı. adı, ebru. güzel bir kızdı ama güzelliğini, tapu müdürü gibi, ört bas eden şahane bacakları vardı. yani ne kadar güzel olursa olsun, o bacakları hep rol çalıyordu vücudundan. insanın aklına, bacaklarını, dili kuruyana kadar, boydan boya yalamaktan başka bir şey gelmiyordu. ve inanın bana, o boydan boya yalama seyrü seferinde, diliniz mutlaka kuruyordu. o derece uzundu.

  godoşluğa girmeden konuya dönelim. ayrıldık bir gün. ben, bitirmek istedim. sonrasında öğrendim ki işyerinde bayılmış, hastaneye kaldırılmış. öküz olmadığım için, o derece öküz olmadığım için aramalarına döndüm. yeniden başladık. şans verdik birbirimize. zira hastaneye düşecek ya da bu mizansenin baş rolünde boy gösterecek insana şans verilmeli.

  birdi ikiydi derken, işin tabiatı gereği, konu sevişmeye geliyor. en sevdiğim, tek parça, mini, siyah elbisesini sipariş etmem üzerine, ebru ve bacakları kapımda belirdi.

  böyle bir istek yok ama. gerçekten hayatımda bir kadını o kadar arzuladığım zamanlar azdır. yılların abazanayım, düşün artık.

  şuydu buydu derken biz, "aşk" yapmaya başladık. sevişirken konuşmayı seviyorum. yeri geliyor sözcükler tükeniyor, konuyu galatasaraya getiriyorum. o derece seviyorum.

  şöyle ifadeler kullanmaya başladım;

  - ben yokken sen hasta mı oldun?

  + evet sevgilim! ahh

  - ufff yapamadın mı bensiz? sevemedi mi kimse kucağında hakkıyla?

  + sevemediler aşkımmm. ahhh sevemediler.

  - sevemezlerrrr. senin ilacın burda. al bu ilacı hep!

  + ohhh. ohhh alırım aşkım. hep alırım. her yerde veririm. sabah akşam sik beni

  - ahhh. ahhh. arrğğğhhhh. evvhh evvhh evvhhh (aslan gibi kükremekten yavru köpek gibi inlemeye başladım bak burda. boşaldım)

  erken boşaldım. tüm azametimle, haşmetimle, bensiz yapamayan bi kadını doyururken lise yıllarıma dönmüştüm. orda koptu zaten. bi kaç ay demeye kalmadan, 8 maddelik anlaşmalı boşanma metnini imza edip tek celsede boşanan 20 yıllık evli çiftler gibi, zımnen mutabık kalarak ayrılıvermiştik. erken boşalmıştım, ilacının bende olmadığını anlamıştı.
  6 -4 ... zorronun degil zorbanin z si
 2. 2.
  iki taraflı hüzündür.
  3 ... cordon blue
 3. 3.
  iki tarafı da çaresiz bırakır.evet.
  1 -2 ... milsiz kahin
 4. 4.
  iki taraf içinde zor imtihandır. Evlenmeden mastürbasyon illetinden uzak kalmakla inşallah üstesinden gelinir. Din hayatımızın teminatı aslında ama insanlar bilmiyor maalesef.
  6 -1 ... dplmt
 5. 5.
  Geciktirici ne güne duruyor aq.
  1 -1 ... caykoyski
 6. 6.
  bu gerçekten değişik bir organ. bazen 45 dakika aralıksız arş-ı âlâ'yı gösterirken, bazen....
  3 ... oziii
 7. 7.
  Uzun süre cinsel birliktelik yaşamamış erkek bireyler daha sonraki ilk birliktelikte erken boşalıyorlar. Bunun nedenini kılcal damarların daha duyarlı olmasına, mütemadiyen daha fazla zevk almaya bağlayabiliriz veya bilinç altında uzun süre üreyemeyen erkek bireylerin hızlı üremeyi istemesi sonucu erken boşalmasına bağlayabiliriz.
  1 ... demonic lexicographer
 8. 8.
  acemiliktendir. çok tekrarla aşılır.sonrada eski günleri ararsın.
  ... dinazorus
 9. 9.
  kız daha eğlencenin ortasındayken esas oğlanın eğlenceyi bitirmesidir. şöyle bir durum:

  erken boşalmak
  2 ... gok kubbeye kadar yolu var
 10. 10.
  devamlı sikini düşünenlerin yada sürekli porno izleyenlerin düştüğü durum. ara sıra başka şeylere de kafa yorulması durumunda böyle bir sorun kalmayacaktır.
  3 -2 ... cok uzaklarda kalan mutluluk