bugün

O zaman kadındır yapar olayına gider mevzu. Eşitlik budur. Kimsenin aldatmaya hakkı yoktur. Boşan ne halt yersen ye.
Ne yapmışsak yapmışızdır.
Mastürbasyon yapmak için başlık açmayın amk. Ege marmara ve Trakya'da bu düşünce var Anadolu'da bir kızla evlilik dısı ya da gizli cinsel birliktelik yasadigi bilinsin ya da kızı yüzüstü biraktigi toplum agzina sicar o erkegin.

Ama para ve gücü varsa o erkeğin toplum susturulabilir.
öncelikle; selamın a. ben meriç.

bu kafa yapısına sahip olduğumuz sürece ve bu görüşe izin verdiğimiz sürece kadınlarımız içine kapanmaya devam edecek ve yetiştirdikleri çocuklarda kendi içine kapanık ve öğretilenin dışına çıkmaya karşı dirençli bireyler olacak. dolayısıyla sevmediğiniz her gün küfür ettiğiniz ve kaçmaya çalıştığınız insanlar artarak devam edecek. bu durum bireylerden fazla ülkeye zarar verir. daha fazla uzatmak istemiyorum.

erkek yaparsa, kadında yapar.

bir elim yağda bir elim balda olsun muhabbeti ile kişisel bencilliklerden öte geçilmez.
Düşünme yetisini kaybetmiş birtakım insanların kullandığı cümle.
Sığ düşüncelere sahip geri kafalı ataerkil, feodal, leş toplum düzenindeki insanımsıların savunduğu hede.
Sonra niye tecavüzcüsü sapığı türedi. Acaba niye? Hiç düşündünüz mü?
Kızınızın namusunu en değerli hazinenizmiş gibi korurken, bu uğurda canlar alırken aynı hassasiyeti oğlunuz için de gösteriyor musunuz?

Kızınızın başına gelmesini istemediğiniz kötülükleri başka bir ananın evladı olan kızlara yaptırmayın.
Evet çünkü p*pisi var.
Türk toplumunun ata erkil kafası bunu gerektirir. Adamlar öyle rahat yetişir ki küçük yaştan itibaren "aç da görsün ... P*pini" mentalitesiyle büyütülür ve bundandır bunların beyinlerine kan gitmeme sebebi de.
Anca s*ksin, yesin, içsin, s*çsın; neden çünkü erkek.
Önce annelerin kafasını değiştirmek lazım malum bu dünyanın yarısı kadın ve diğer yarısı olan p*pilileri de büyüten kadın.
Bir ataerkil mentalitesidir.
yapmak kötü bir şey mi ki "ne var yapar" deniliyor.

erkektir yapan diyen maldır ayrıca. kadına laf edip yapamaz diyorsa erkek kendiyle mi yapcak.
erkektir döver, erkektir söver, erkektir çapkınlık yapar. erkek lan sonuçta, ona her şey serbest!

kadın bırak dövmeyi sesini yükseltse suç olur, küfür etmeye kalksa terbiyesiz, birine baksa orospu olur. kadın sonuçta, ona her şey yasak!
Kaypaklık fışkıran söz öbeği.
erkek erkeğe yapıyorsa sıkıntı olmayan mottodur.
maalesef kadınlar tarafından çıkartılmış olması olası tespit.

kadın gömen kadına lanet olsun!
Evet kalpleri yok dünya umurlarında değil.
Din ve ahlak kavramını yalnızca hanımlarda görmek isteyen kışı söylemi. Erkektir her boku yapar kızdır kafasını kaldıramaz. He oldu. Iyı ki diyorum kurban olduğum rabbımın kanunu var. Herkes dengini bulacak.
Erkeklerin yapmaması gereken şeyleri legal hale getirmeye çalışan cümle.
burası türkiye dedirten söz. evet.
on teker nereye giderse arka tekerde oraya gider canim unutma :*
cinsiyet ayrımcılığı konusunda başı çeken götten uydurma cümlelerden biri.

not: erkeğim.

edit: tam tersi ayrımcılık da mevcuttur. internet aleminde yakışıklı erkek fotolarını şevkle inceleyen hatta koleksiyon yapan kıza bir şey denmeyip, aynısının karşı cins versiyonunu yapan erkeğe "pis abaza" denmesi gibi. kötüyse ikisi için de kötü, normalse ikisi için de normaldir. yıl olmuş 2014, hala cinsiyete göre davranış ayırıyoruz.
O sözü söyeleyenide o erkeğide türkiye cumhuriyeti t.iksin.
isteyen istediğini yapar. Erkek kız ayrımcılığı yapmak aptallıktır. Sonuçta 21. yy da yaşıyoruz dimii?
erkek yapar söz olmaz kadın yapar or.spu olur misali erkektir yapar.
Evet doğrudur. Siz de erkek olsaydınız siz de yapardınız.
kizlari cildirtan realitedir.
evet kizlar durum cidden bu.biz yapariz.
yanlış kullanılan sözdür. oldu erkek yapsın, kadın garibim bir köşe de oturup örgüsünü örsün. yok canım.
bozuk ve şımarık çocuk yetiştirilmesine ön ayak olan söz..

erkektir yapar, ben yaşamadım kızım yaşasın..

(bkz: ee ebenin amı afedersin)