bugün

Beklenmesi degil olmasi gerekendir.
Kadınlar genellikle sadık olduğu için bunu karşılıklı olarak erkekten beklemesi en doğal hakkıdır. Bir kadının başına hastalık gelse kocası terk eder. Ama aynısı bir kocasının başına gelse kadın ömür boyu bakar ona. Tabi tam tersi durum olan istisna hallerinde vardır ama genellikle böyledir. Bu da kadının merhametli olduğunu gösterir aynısını erkekler için söyleyemem.
Kadının sadık olmasını beklemekten daha kolay birşeydir.
erkekten sadık kalmasını beklemek için önce ona sadık ve ilgili olunmalıdır.
Hep erkekler neden aldatır diye soruluyor soru yanlış efendim.. Nicin aldatmazlar diye sorulursa cevabı bulmakta kolaylaşacaktır.
seven erkekten beklenmesi gerekendir.
Bir ilişkide her iki tarafın sorumlulukları farklı olsa bile belirli ve önemli konularda eşittir. Bu yüzden beklemek en doğrusudur dediğim durumdur.
gerçek çiftler arasında çoktan konuşulmadan, tartışılmadan onaylanmış sadakatin getirisidir.
erkekliğinden vazgeçmesini beklemek gibi bir şeydir.
dünyadaki en normal şey.
ancak "ben erkeğim ya işte hep ondan böyle oluyo, yoksa hayatta biliyosun, içimizde var napalım ehehehe" diyen yavşaklardan asla beklememelisiniz sadıklık denen ve özveri gerektiren şeyi.
Köpek olsa neyse de...
üstünde durulmaması gereken konudur. karatersizler de dahil insanların tümü belli bir karaktere sahiptir. kromozomlarla alakalı bir durum olmadığından...

(bkz: your argument is invalid)
kadından sadık kalmasını beklemek kadar normaldir.

duygusal ve de cinsel aldatmanın kadını-erkeği olmaz!
boğa burcu erkekleri çok sadıktır . laf aramızda .

bir veya daha çok kadına dahi sadık kalabilirler .buda laf aramızda tabi .
Şimdi bir çoğu demek istediğim şeyi anlamayacak ama ben yine de deneyeceğim. Efendim biz erkekler yaratılış itibariyle kadınlara karşı zaafımız beraberimizde dünyaya geldik. Eğer daha iyi bir seçenek varsa ve de toplumsal baskı yoksa ona yönelmemiz gayet normaldir peki ne yapılabilir.
1) dinine gerçekten bağlı insanlar fırsatı olduğu halde aldatmazlar
2) büyük acılar çekmiş ya da buna gerek olmadan yine de olgunlaşmayı başarmış insanlar aldatmazlar
3) bazı erkekler çeşitli sebeplerden dolayı (bir çok sebep olabilir) kadınlardan soğumuş ya da ilgisi azalmıştır bu şahıs yine de evlenmişse bu da aldatmaz.
4) statü gereği şu anki sevgilisinden ya da eşinden daha iyisini bulamayacak olanlar aldat(amazlar)
5) bir nedenden dolayı ilgi sevgilinin dışına çıkmışsa (para şöhret spor) kişi aldatmaz çünkü başka işleri vardır.
bunun gibi bir kaç istisna dışında erkeklerden aldatmamasını beklemek Aptallıktır.
güncel Önemli Başlıklar