1. 1.
    yaş ve durum itibarıyla seks yapma potansiyeli olunan erkeklerin kadınları korkutan dehşete düşüren şeyler yaptıklarında onları tahrik etmesi durumu.

sorulsa asla böyle bir durum yok derler gizlerler ama erkeğin korkutması terör estirmesi içlerinin yağlarını eritir.

çünkü güç göstermiştir ve kadın güce tapar.

bunca kadın cinayetinin kibar modern görünen onca kadının kekolara silah külahlılara iş atmasının sevgili olmasının onlarla evlenmesinin esas sebebi de budur.

galiba insanın goril orangutan güdülerinde yaşamaya devam eden bir ape-kuyruksuz maymun olmasının neticesi bu.

gerçekler çok acı cidden.
    8 -13 ... ya aldatansin ya aldatilan
  2. 2.
    birkaç gündür patlayan armie hammer olaylarında görüldüğü gibidir. adam "senin kanını içicem, senden barbekü yapıcam, seni gittiğimiz her yerde" çok afedersin şaapacam diyor kadınlar da diyor ımh ımh daddyyy... bir kadın olarak hak verdiğim önerme. ama mesele korkmak ya da şiddet görmek değil bence. fiziksel olarak bizden kat kat üstün olan birinin kılımıza zarar gelmesinden endişe etmesi. buna da sevgi diyoruz zaten. erkek ne kadar güçlüyse bize karşı nezaketi o kadar kıymetli oluyor. ilkel bir dürtü işte naparsın. ilkel dürtülerini yenebilmiş modern kadınlara selam olsun.
    7 -10 ... monalisanin ifadesiz yuzu
  3. 3.
    siz ikiniz çıksanıza çok yakışırsınız.

bir sav.
    13 -1 ... noraliya 2
  4. 4.
    Kadınların Güçlü erkek sevdikleri doğrudur. Doğuştan gelen bir korunma güdümüz var maalesef. Yine de bunu aşıp yalnız ve mutlu yaşayan çok kadın da var günümüzde. Böyle böyle genler değişecek tabiki yüzyıllar sonra. Şu an durum bu.

Yalnız erkekten korkmayı sevenleri anlamıyorum. Onlar ciddi ciddi moron benim gözümde. Bir insan korktuğu bir insanı nasıl sevebilir? Kocaları kafalarında iki sandalye kırdığında nasıl sevecekler kocalarını? ( bu şekilde delirmiş bir kadın tanıyorum ) bunlar yanlış düşünceler, yanlış temenniler.

Her zaman ; piç erkek yerine efendi erkek seçin, derim tüm tanıdığım hemcinslerime.
    7 ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 5.
    Sevgililer gününde hediye olarak tasma alması muhtemel kadın kişidir.
    2 ... romantik sesli yazar
  6. 6.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119164/+

Hiçbir aklı selim kadın, korkma ile tahrik olma durumunu aynı anda yaşamaz, yaşayamaz.
    Kafa kırıksa o ayrı!
    18 -3 ... zeytinyagli dolma kalem
  7. 7.
    Fiziksel gücünden başka bir şeye sahip olmayan erkek hayali. Arkadaşlar böyle bir şey yok, kadınların öldürülme sebebinin çoğu böyle erkekleri reddetmeleridir zaten. Reddedildiği için öldüren pek çok erkek var. Bunun yanında eski sevgili cinayetleri de var. Bunun açıklaması da çok basit: kadın önceden içindeki barzoyu saklayan kibar, sakin olduğunu düşündüğü adamla sevgili olur sonra da adamın içindeki barzoluk ve psikopatlık ortaya çıkınca kaçmak ister. Hiçbir kadın 'seni öldürmek istiyorum' lafına tahrik olmaz. Olan varsa da ağır psikolojik problemidir ve 40 milyon evreni olan Türk kadınlarının %1 i bile etmez.

Son olarak buraya çok yakışacak bir bkz vermek istiyorum:
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
    6 -2 ... ben buraya icimi dokucem
  8. 8.
    21. yüzyıl olmuş, hala içgüdülerini iki gıdım aşıp da insan gibi "akıl"la yaşamayı öğrenemediler. güçlü görünüyor diye 50 kişinin içinden en psikopatını seçmek zorunda değil. hayvan da içgüdüleriyle yaşıyor ne farkı var yani.

kekolar kafalarına sıkıyormuş. sıkarsa sıksın banane. ona da ben mi üzüleceğim.
    (bkz: arnavut votkamla eriği çalıştır ulan)
    2 -5 ... morat
  9. 9.
    Yoktur öyle bir sey. Birinden korkarsam ya da bir durumdan oradan ve o kişiden uzaklaşirim. Kabaliktan hoşlanmam ve soğurum. Isrardan nefret ederim.
    5 -1 ... giden gider
  10. 10.
    Kadınların, erkekler gibi mantıklı canlılar olması için yarım milyon yıl daha evrilmeleri gerekiyor.

Çok üzerlerine gitmeyin.

Sevin, okşayın.
    1 -3 ... yok herif