1. 1.
    her efendi erkeğin yaşamasını istediğim dönüşüm oluşum sürecidir. kadınları hem nicelik hem de nitelik olarak görmenizi sağlar. yalanlar nasıl söyleniyor, doğrular nasıl eksik olarak anlatılır, kadının neler yapacağını net olarak görmek ve düşebileceği en alt eşiğe kadar izlersiniz.

sıradan 1 ankaralı olarak istanbula geldim. masum sıradan duyguları olan biriydim istanbul'da gözüm açıldı. dedim cennete düştüm amk. ankara'da alıştım kadınlarla bi sikim olmayacağına. tam 7 yıl böyle yaşadım. o kadar eğlenceli ki anlatamam. her halükarda alternatiflerin var o gider öbürü gelir öbürü gider onun arkadaşı gelir. önüme gelenle fingirdeşiyor, geziyor takılıyorum. kaybetme korkusu yok , kaybetsen bile amaan salla ya demekten başka bi duygunuz olmuyor.
    sevgili, aşkım, ilgilenilen kadın, hoşlanılan kız , yazan çizen ilgilenenler hep bu dönemde üst üstüne geliyor. yani para parayı çeker gibi kadın kadını çekiyordu. normalde konuşmaktan bile çekineceğim, yanına dahi yaklaşamam dediğim, lan o kim ben kim ki diyebileceğimiz ne kadınlar geldi geçti. kimler yoktu ki aralarında kariyer unvan konum olarak . 7 yıl boyunca onlarca kadın gelip geçti hayatımdan. 7 yıl boyunca hep güldüm eğlendim. zaman o kadar akıcı ve heyecanlı geçiyor ki anlatılmaz yaşanır.

hepsini seviyorsunuz ama gerçek sevgi diil yani onunla mutlusun sadece öyle deyim. uzun uzadıya takılmıyorsun hiç biriyle gül geç eğlen kaybol mantığındasın. kimsede niçin gittin demiyor çünkü o da biliyor o da sadece eğlenmek amacında, onlar gitse bile sende aldırış etmiyorsun tamam deyip diğerine yöneliyosun zaten elinin altında o kadar çok alternatifin oluyor.

yaşam ayrıntılarda gizlidir cümlesini ben bu zamanda anladım.

hayatı tarık akan edasıyla yaşamak gibiydi...
    5 ... arsizz
  2. 2.
    Efendi olarak hayata başlamışsan bence öyle devam etmek daha doğrudur. Bu istek uyandığı takdirde bir kızı kazanacağım diye bir çok kişiyi kaybetmekle kalmaz o kızı da çok fazla süreyle kazanamazsın.
    2 ... dirilis yarinlara kaldi
  3. 3.
    Güven zedelendikçe oluşan istek. iyi niyetiniz törpülendikçe insanlık bi noktadan SOnra koyvermeye meylediyor.
    Haksız da değil çok fazla.
    9 -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    efendi kazıklanınca arsız olurmuş. aha bu başlıkta bunun ispatı.
    3 ... mecburi istikamet