1. 1.
    yada kizdan cok erkek arkadasi olan kizlardir.

her zaman dikkatli, sert ve on yargili yaklasacagim kizdir, kusura bakmasinlar. zira bu tur insanlar bana hep tehlikeli gelmistir.
    -2 ... arxaggelou
  2. 2.
    istiyordur.
    -1 ... nikimde degil
  3. 3.
    normal bir şey yapmaktadır. bir insan buna neden takılır ki?

kendilerinden dinlediğimde, genelde "kızlara güvenemiyorum, arkadan iş çeviriyorlar hep. erkekler bu konularda daha sağlam. erkekler birbirlerine arka çıkıyor, kızlar birbirleri ile rekabet halinde, dost görüneni bile arkandan kuyu kazıyor" cevabını alıyorum.

kafanızda cinsellikle alakalı sıkıntılarınız varsa ve bu kızların her vakit geçirdiği erkekle seks yaptığını falan düşünüyorsanız, bence önce kendi sorunlarınızı çözmelisiniz.
    2 ... bayukala
  4. 4.
    Kendimimdir.

Kadının; ilgi çeken, başaran, üreten, güçlü, yılmayan diğer kadına tahammülü yoktur. Herkes, hiyerarşideki yerini sağlama almak için bireysel ataklar yerine diğerinin "kötü-batık" olmasını hevesler. Bu tembellik daha kolay ve daha hızlıdır zira onlar için.
    Erkek arkadaşlar ise kadını bu konularda kıskanmadıkları için farkli boyutlarda beslerler arkadaşlıklarını. Daha sağlam oluşları da bu yüzdendir.

Hem birbirimize verdiğimiz akıl, öğüt ve tavsiyeler; çok daha gerçekçidir.
    2 -2 ... liliith
  5. 5.
    Ergendir.
    ... ngark
  6. 6.
    erkeklerin birbirleri ile dostluğu kadınların birbirleri ile dostluğundan daha safiyanedir.
    dolayısı ile hepsi değil fakat daha hassas olan kadınlar bu davranışa yönelebilirler.
    lakin bunu yaparken kendilerine şu soruyu sormalılar:
    erkek safiyane bir dostu varken neden safiyane olmayanların arasından gelmiş olan beni tercih etsin?

cevap basittir:
    bir tarafta sadece ekmek kadayıfı diğer tarafta ise kaymaklı ekmek kadayıfı var da ondan.

amaan n'olucak canım, o dostluğu göstersin de varsın kayıversin diyene sözüm yok tabi.
    ... pitislarin hamcisi