bugün

yaratılışlarındandır sanırım.

bayanlar kat kat kazak-hırka -kabanla üşürlerken erkeklere bir kazak bir mont yeterli gelir .
dün için geçerli olmayacak gerçektir. ulan dün benim bokum dondu. nasıl erkekler üşümüyor?
çükü düşenleri bile varken yanlış önermedir.
yanlış olan iddadır. hatta kadınlara oranla daha çok üşürler. kışın şort giyen erkek pek nadir görülürken(hatta hiç görmedim) mini etek ve ya tayt giyen kadın görme ihtimali her dışarı çıkıldığında yüksek bir ihtimaldir. cafer giydiğimiz halde donuyoruz anasını satayım.
üşümemelerinden değil artizliklerindendir * o.
büdüt: yukarıdaki cümle üşümüyorum diyenler için geçerlidir.
(bkz: kimse kimseyi kandırmasın)
içlik giymelerinden kaynaklanandır.
Ayı olduklarındandır.
Gotumuz dondu vucuddan bağımsız işler ceviriyor afedersin.
Üşümemek ne demek .

Doğrusu için.
(bkz: erkekler ağlamaz)
Erkeklerin kadınlardan daha fazla üşümesi gerekir esasında.
Ama nedense hep ceketlerini veren onlar oluyor.
Bunun sebebi kadınların yetersiz giyinmesi galiba.
içlik+ litrelerce çay+ atlet+ atleti içeri sokup beli örtmek+ bere+ montun altına örgü hırka+ derinin üzerini kaplayan yağ tabakası üşümemeyi sağlar.
üşüyen memeler başka bir boyut.
Sadece belli etmeyiz kıza hava atcaz diye oysaki bi tarafimiz çoktan buz tutmuştur.
Üşümenin cinsiyeti.

Ulan erkek kadın ikiside insan aralarında çok fark yok, insan vücut sıcaklığının 3/1'ini başından alır ve kaybeder, kadınlar o konuda daha avantajlı saçlardan, fakat elleri ve ayakları erkeklerden daha çabuk üşür.
içlik bile giyiorum dondum a.q boyle soğuk mu olur asil karilara bakiyorum motor isitiyor diye dusunuyorum valla.
haklılık payı olmayan yanlış önermedir.on kat giyinipte üşüyen tek varlıgım heralde.
hayır. yanlış bir önermedir. erkekler neden üşümesindir. bu kadın milleti illa erkek üşümesin istiyor. ama üşüyoruz işte. insan değil miyiz biz. sonra da gözünüzde küçülmemek için üşümüyormuş numarası yapıyoruz.
sen bilime karşı mı geliyorsun???
hava soğuk değilse üşümemeleri normaldir.
Az araştır lan sen üşüyomorsun diye ne bu tripler kaç kilosun sen.

Kadınların giydiği etekle dışarı çıkmayı dene bakalım. Erkekler kadınlardan daha fazla üşürler.
soğuktan etkilenme eşiği yüksek olabilir.

ancak şu anda o eşik aşılmış olmalı ki götümüz donuyor.

sokakta nefes almamaya özen gösteriyom. içerisine sıcak hava bastığım oksijen tüplerini kullanıcam.
saçmalığın daniskası olmakla beraber soğuktan götü donan adamın kahramanlık şeklidir.
erkekler kadınlara göre soğuğa daha dirençlidir. bu, bilimsel bir gerçektir. yanlıştır, tersidir diye götten sallamaya gerek yok. azıcık araştırıp öğrenin amk. zor bir şey değil. gelelim kısaca nedenlerine:

* Kadınların erkeklere oranla daha ince ve ufak bir beden yapısına sahip olması, metabolizmalarının daha yavaş çalışması.

* Vücutta ısı üretimini sağlayan kasların kadınlarda daha az oranda bulunması.*

* Vücuttaki yağ dağılımındaki farklılıklar: Kadınlar üst bedenlerinde ve bel çevrelerinde erkeklere nazaran daha az izole yağ kitlesine sahiplerdir. basen, kalçalarda ise daha fazladır. en azından götleri daha az üşür diyebiliriz belki de.*
Gerçeklik payı olmayan tespittir. Götüm dondu lan.
tamamen yalandır.
yok öyle bir şey. vallahi donuyoruz. hele istanbul soğuğu mahvetti son günlerde. ama kıyafet seçimini iyi yaptığımız doğrudur. pantolonun altına içlik, atlet, kazak, yelek, mont... gibi önlemlerle kendimizi garantiye alıyoruz.