bugün

'-bu başlığı girdiğine göre mutlaka kıbrıs ta okuyorsun?
-imla hataların konusunda seni uyarmıştım ama..(sanki modetör)
-ilk defa bu şekilde düşünen bir bayan görüyorum,gerçek düşüncen mi acaba?
-nick feroş86 olduğuna göre adın muhtemelen fahriye ve 86 doğumlusun
-böyle bir başlığı ancak kendine güvenmeyen çirkin bir kız yazar!!'
gibilerinden sadece mesaj atmak amacıyla yazılan saçma cümlelerdir.
(bkz: ben kızım demenin alternatif yolları)
ancak abazan diye tabir edilen erkeklerin uygulayacağı durumdur efendim. yoksa aklı selim bir yazar bu tür basitliklere tenezzül bile etmez.
(bkz: hmm ok)
(bkz: istemem yan cebime koy)

gibi söz öbeklerini akla getiren başlık.
"(#xxxx) ahahahahaha çok güldüm" genel giriştir. ortak nokta bulunmak için entrylere şöyle bir göz atılır, sonra da muhabbete dalınır. eğer ki tutarsa, bir şeyler düşünülebilinir. yok tutmadı, msj atmamaya başlar.
hiç birinci sınıf yazar hatun olmadığı gerçeği ile gireyim lafa. erkekler kendince haklıdır. libidonun bastırılması şart. birinci sınıf hatun dolu bi mekan olsa burasi ben de bi fırça kayardım bizim çocuklara. ama kendilerine bu derece güvenmelerini hatunların kalite eksiğine bağlıyorum.

ikinci olarak da lafım size çocuklar; oğlum boşverin lan. girizgaha gerek yok. "selam bebeğim, dikkatimi çektin. tanışıp görüşmek istiyorum" yazarsanız, karşınızdaki sizi hak eden bir hatunsa sözlük geçmişinizi bir araştırıp (eğer vurucu olduğunuzu anlar ise) gerekli dönüşü yapar size. aksi halde sorun sizde veya karşıdaki hatunun bayağılığındadır.
sözlükteki hatunlarda bir coolluk, bir karizma almış başını gidiyor. zannedersin kendi başlarına ürüyor hepsi. neden bir erkeğin kadınlara ilgi duyması bu kadar şaşırtıyor kadınları? hani tamam abazalık farklı bir kavram da erkeklerden gelen yavşama mesajlarının sizi üzdüğünü mü söylüyorsunuz? yok yaa! egonuz tavan yapıyor dimi? kendinizi iyi hissediyorsunuz. belki klavye başında oturan 90 kiloluk pislik yağ tulumu bir kız kurusunun. ama sana yavşayan da var işte. bu mutlu ediyor seni. egon öylesine tavan yapıyor ki başkalarına da "bana asılıyorlar, nası bi hatunsam" mesajı vererek bunu ikiye katlamaya çalışıyorsun. tadını çıkar, çok şanslısın.
(bkz: dünya kadar malın olacağına fındık kadar amn olsun)
amaç sikmek * bu eğer ki dişiyse sikilmek *

gel gelelim bahaneye.baktı anladı karı ya da erkek oldugunu bulur son girdigin entrilerden ilginç birini "ayy çok güzelmiş,çok güldüm,hahahhh,sen de yapıyo musun" vs vs bu gibi şeylerle girer mu8habbete.tabi yapmanız gereken ilk şey adamın ya da kadının nikaltına bakmaktır.mesaj atan dişilerimiz zaten vericidirler de erkekler de bazen problem çıkabiliyor.

edit:başlık erkekten bahsediyomuş ya zaten.
(bkz: ilgi istiyorum orospu çocukları)
direk yazıyorum ben bahaneye ne gerek var. entryin şöyleymiş böyleymiş bahaneleridir.
her erkekte olmayan bahanelerdir. güzel olduğunu düşündüğüm her bağyan yazara açıkça sevişelim mi diye mesaj atarım. kabul ederse sevişiriz, etmez ise daha fazla rahatsızlık vermemek için başka bir mesaj atmam.
güncel Önemli Başlıklar