bugün

erkeklerin son model araba, büyük penis, güzel kadın gibi sonu gelmeyen isteklerinde son durak. zengin bir kadınla tüm bu isteklerini gerçekleştirmek için yanıp tutuşma halleri.
şimdi birileri çıkıp önemli olan ruh ve yüz güzelliğidir diyecektir ama gözlemlerim erkeklerin de artık yat, kat, araba sahibi kadınlarla evlenmeyi seçtiği yönündedir.
zengin koca peşinde koşan kadınlara yapılan büyük bir nispet aynı zamanda.
(bkz: kızların zengin koca istemesi)
kızlarda yatı-katı bulunuan koca isteme ahlakının erkeklere yansımasıdır ve son derece normaldir. sen ziqicinin paralı olmasını istiyosan, erkek de ziqiceğinin paralı, mal- mülk sahibi olmasını isteyebilir.
yüzeysel laflarla kadın erkek eşitliği isteyen cadalozların bir kazanımıdır. alın size eşitlik işte. artık erkekler de birçok kadınla aynı şeyi istiyor ve zengin kadın arıyorlar. bazıları zengini bulamayınca derli toplu bir maaşı ve bankada biraz parası olana da razı oluyor. ancak, biraz para için o kadar dırdırı çekmeye razı olan ve yüzüne bakılmayan, iki kelime etme çekilmeyecek bir kadını da eş diye kolunda taşıyan adama da acırım. gerçi ne acıycam? kendini satmış bir nevi işte, katlansın. ohh olsun.
tutunamamış adamın parayı bulmak için başka bir çırpınışıdır. " babamın fakir olması benim suçum değil, ama kayınpederimin fakir olması benim suçum" lafını destur bellemiştir. çalışıp çabalamaktan bıkmıştır, evinin erkeği, çocuklarının babası olmak, kıçını kırarak evinde oturup hatun parası yiyebilmek istiyordur. niye istemesin ki? ben istiyorum şahsen.
nazar etme ne olur jigolo ol senin de olur denilesi istektir.
bugüne kadar çektiği sıkıntılardan, bir anda kurtulmak için bu yola başvuran kişidir. kendi bileceği iştir, ayrıca şansınında yanında olması lazım kişidir. zira, çekilmez bir insanla birliktelik yaşarsa, bundan sonrası onun için zindan olabilir.
(bkz: modern toplumda kadın erkek ilişkisinin bozulması)
(bkz: zengin karı arayan adam)
sevgili seçimini maneviyata göre değil,maddiyata göre yapan erkeklerin isteğini anlatan bir durumdur. desti izdivaç tarzı programlara her yaştan,her fikirden insanın katıldğı düşünülecek olursa zengin sevgili isteyen erkek modeline de yaklaşılması kuvvetle muhtemeldir.
kısa süreli ilişkileri getirir. 2 ay keyif yapar en fazla erkek. arabası olur, haftasonları eğlencesi olur. denemek isterdim.
elimize fırsat geçse zengini tercih ederiz. yok kızlar zengine,erkekler güzelliğe bakar bu hikayedir.
isteyenin bir yüzü, vermeyen arap.
ne demişler, ya girdiğin ya çıktığın yer zengin olacak.

ben zengin mengin istemem, keyfimiz tıkırında olsun yeterli.